Ekran kartı sürücüsü kendiliğinden siliniyor

• Konuyu başlatan JeLY
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 8B

JeLY

Hectopat
Daha fazla  
Son 1-2 haftadır aldığım bir sorunu sizle paylaşmak istedim.
Ekran kartı sürücüler kendi kendini siliyor ve masaüstünden NVIDIA Denetim Masası kayboluyor.
Oyunlarda oynanamayacak kadar bir kasma var. Ekran kartını en az 10 kere güncellemişimdir ama yine de olmadı. DDU ile silip tekrar yükledim, olmadı. GeForce Experience'tan da yükledim, olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Virüs ihtimali var kaspkery veya Malwarebytes ile tarama yap.

Ekran kartı sürücüler kendi kendini siliyor ve masaüstünden NVIDIA Denetim Masası kayboluyor.
Oyunlarda oynanamayacak kadar bir kasma var. Ekran kartını en az 10 kere güncellemişimdir ama yine de olmadı. DDU ile silip tekrar yükledim, olmadı. GeForce Experience'tan da yükledim, olmadı.

Format atarsan düzelir. Virüs olma ihtimali de var.

Bilgisayarı güvenli modda başlatmayı denesen virüs olup olmama ihtimalini öğreniriz.

windowsu tekrar kurarsam tekrardan almam gerekirmi windowsu
Virüs ihtimali var kaspkery veya Malwarebytes ile tarama yap.

Kaspersky ile tam tarama yaptım virüs çıkmadı ve hala aynı durumdayım

Son düzenleme:
Aynı sorun bende de mevcut. Özellikle SCUM oynarken veya oynandıktan sonda bilgisayar Restart atıyor ve nvdia ortadan kayboluyor. Format attım ve driverları en güncel hale getirdim. Hatta standart driver sürümlerini bile kurdum ama olmuyor yine yapıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı