Ekran kartı sürücüsü kurarken görüntü gidiyor

oktayata

Yoctopat
Daha fazla  
Sabaha karşı bilgisayarda bir sıkıntı yoktu ama kapatıp açınca siyah ekranda kaldım. Klavye mouse da kullanılmıyordu ve reset attım. BIOS falan da aktifti format attım bir cözüm bulamayınca. Açıldı lakin ekranda renk kayması vardı. Aygıt yöneticisinden bakınca Microsoft temel görüntü bağdaştırıcı olarak almıştı. Araştırdım, herkeste marka yazıyor ama bende o da yazmıyor. Driverı indirmeye calısınca direkt siyah ekran yedim. Mouse ve klavye de gitti. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows Update kendi ekran sürücüsü kuruyor. Onu kurmayı denediniz mi?
Ayrıca hangi Windows sürümünü kullanıyorsunuz?

Windows 10 kullanıyorum.

Windows Update ile güncellemeleri denetleyin. Kendisi ekran kartınızın sürücüsünü bulup kuracaktır. Bu arada siyah ekranı kendiniz el ile kurarken mi alıyorsunuz yoksa Windows Update güncellemeyi kurduğunda mı alıyorsunuz?

Oturum açılıyor yerine siyah ekranda kalıyorum konustugum herkes ekran kartın arızalı diyor test edebileceğim bir yol var mı laptop var yedek olarak.

Oturum açılıyor yerine siyah ekranda kalıyorum konustugum herkes ekran kartın arızalı diyor test edebileceğim bir yol var mı laptop var yedek olarak.

Siz sürücüyü kendiniz mi kuruyorsunuz? El ile indirip?

Yeni konular

Geri
Yukarı