Ekran kartı sürücüsü nasıl kaldırılıp yüklenir?

Jukamecit

Hectopat
Arkadaşlar cümleten selamünaleyküm. Bende RTX 2070 ekran kartı var ve yeni RTX 3070 geçeceğim. Bununla ilgili ekran kartı sürücüsünü nasıl kaldırıp yenisini yükleyeceğimi bilmiyorum. Pandemi yasaklar olduğu için sistem tamiri yapan abimin yanına da gidemeyince iş başa düştü 😅. Sizden ricam anlatım değil de video olarak göstererek yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum 😇🙏

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşağıdaki rehberle kaldırabilirsin sürücüyü. Daha sonra da En Yeni Resmi GeForce Sürücülerini İndirin adresinden sürücüyü tekrar indirip kurarsın.

DDU ile kaldırın ve seçenekler arasında kaldır ve kapat seçeneği ile kaldırın. Ekran kartını değiştirin (kapandıktan sonra) ve yeni sürücüyü kurun.

Arkadaşlar cümleten selamünaleyküm. Bende RTX 2070 ekran kartı var ve yeni RTX 3070 geçeceğim. Bununla ilgili ekran kartı sürücüsünü nasıl kaldırıp yenisini yükleyeceğimi bilmiyorum. Pandemi yasaklar olduğu için sistem tamiri yapan abimin yanına da gidemeyince iş başa düştü 😅. Sizden ricam anlatım değil de video olarak göstererek yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum 😇🙏
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı