Çözüldü Ekran kartı sürücüsü sürekli çöküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 2600X/Msi Mech 5500XT 8GB OC/Asus B450 Mk-2/Ballistix Sport Lt 16 GB Tek Slot/Biostar M700 256 Gb/Seagate Barracuda 1 TB/Darkflash Aquarius + Aigo 650W 80+ Bronze
Genellikle güncelledikten sonraki ilk 2 saat içerisinde oluyor çok ağam şağam olmayan oyunlar oynuyorum. Assetto Corsa'da mid/high grafiklerde (FSR açık) CS:GO'da ise Max grafiklerde oynuyorum (işlemci dayalı bir oyun olsa bile) fakat yine de çökmekte ısrarcı Radeon'larda genel bir sıkıntı olduğunu biliyorum lakin çok can sıkıyor. Bir çözüm/öneriniz var ise altta belirtin.

Genellikle güncelledikten sonraki ilk 2 saat içerisinde oluyor çok ağam şağam olmayan oyunlar oynuyorum. Assetto Corsa'da mid/high grafiklerde (FSR açık) CS:GO'da ise Max grafiklerde oynuyorum (işlemci dayalı bir oyun olsa bile) fakat yine de çökmekte ısrarcı Radeon'larda genel bir sıkıntı olduğunu biliyorum lakin çok can sıkıyor. Bir çözüm/öneriniz var ise altta belirtin.

Çökme ekran kartına tek bağlı bir sorun değildir kullandığınız hard disk veya SSD'de ısınıp kapanabilir.

DDU ile ekran kartını silin tekrar yükleyin. Rehber: DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi
Ekran kartı güncellemesinden sonra sorun olmaya başladıysa sorun olmayan bir sürümü yükleyin.

DDU ile ekran kartını silin tekrar yükleyin. Rehber: DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi
Ekran kartı güncellemesinden sonra sorun olmaya başladıysa sorun olmayan bir sürümü yükleyin.

Hocam öyle yapıyorum her seferinde zaten inatçı keçi mübarek :)

Düzenleme 2: Uzun süre açık kaldığından Burak beyin de dediği gibi ısınmadan olabilir şimdilik bana sadece izlemek düşüyor akşam sonuçları bildireceğim. Test çabuk bitti sorun sürücüde ısınma asıl problem kesinlikle değil.

CS:GO'da işlemcim 6 yükleniyor sizce de garip değil mi yoksa asıl sorum işlemcim mi çekirdek veya izleklerinini mi tam kullanamıyor çünkü ekran kartı stabil 99 yüklenmesi normal darboğaz olacağını da sanmıyorum 5500XT ile 2600X in.

Sürücünün bir önceki sürümünü deneyin hocam.

Şimdi tam olarak bunu deneyeceğim son sürüme nispeten eski sürüm daha stabildi hocam.

Şu an yine bir sorun teşkil etmiyor cidden AMD garip bir firma :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı