Ekran Kartı Sürücüsü Yüklendiğinde Mavi Ekran

Tekinq

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartını kullanalı 5 yıl olmuştur sanırım. Zotac GTX 670 AMP kullanıyorum. Aslında sorun 1 ay önce başladı, oyun oynarken kartın fanlarında aşırı yüklenme olup ekran kartını durduruyordu.. Fakat kasa açık vaziyette olduğu için kartın üzerine dokunduğumda ısı değeri çok az olmasına rağmen böyle oluyordu.. 3 gün önce bu durumdan sıkılıp sürücüyü son sürüme güncelleştirdim ve yine aynı hatayı alınca dedim ki çok eski bir sürümü yüklersem belki sorun çözülür. İndirdim ve PC'ye reset attıktan sonra "Windows Başlatılıyor" ekranını geçince mavi bir ekranla karşılaşıyordum. Neyse kurcaladım falan ama çözemedim. Son çare format attım bugün ve yine aynı sorun devam ediyor. Şu an monitör ekran kartına bağlı ama bilgisayarı güvenli modda çalıştırıp aygıt yöneticisinden GTX 670 görüntü bağdaştırıcısını devre dışı bıraktım. Şimdi PC normal şekilde açılıyor ama tekrar etkinleştirdiğim de PC'ye reset atmam gerekiyor ve mecburen atınca da yine mavi ekran alıyorum. Acaba ekran kartı mefta mı oldu nedir? Yardım edebilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı