Ekran kartı sürücüsü yüklendikten sonra bilgisayar anakart logosunda kalıyor

Efkanayd

Centipat
Daha fazla  
Herkese selam.
Öncelikle sistemin M.2 SSD'yi görmemesiyle başlayan serüvenim ekran kartıyla son buldu. SSD'yi değiştirdik. İyi güzel sorun kalmadı derken format attıktan sonra anakart yazısında takılı kalıp mavi ekrana atana kadar. Buradaki yetkili arkadaşlar format sonrası sürücüleri yüklemek için driver pack uygulamasını kullanıyorlar. Ben başka bir kartla yine aynı uygulama üzerinden sürücüleri güncellediğim zaman yine aynı sorunla karşılaştım. Arkadaş bana ekran kartının arızalı olduğunu ısrar ederek İstanbul'a servise göndertti. Yine bir format sonrası başka uygulama ile sürücüleri kurduktan sonra bu sorunla karşılaşmadım. Acaba sorun tamamen yazılımsal mı?

Sistem özellikleri;
Ryzen 5 3600.
G.Skill 16 GB RAM.
XFX RX 570 4 GB ekran kartı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Buradaki hiçbir yetkili arkadaş, böyle uygulama kullanmaz ve tavsiye etmez. Bizde yasaktır. Galiba bizi başka yerle karıştırdınız. Bu tip uygulama kullananlar için format tavsiye ediyorum. Ne kurduğunu bilemeyiz.

Buradaki hiçbir yetkili arkadaş, böyle uygulama kullanmaz ve tavsiye etmez. Bizde yasaktır. Galiba bizi başka yerle karıştırdınız. Bu tip uygulama kullananlar için format tavsiye ediyorum. Ne kurduğunu bilemeyiz.

Merhaba hocam buradaki dediğim yaşadığım yerden bahsettim yanlış anlaşılma oldu galiba teşekkür ederim yorumunuz için.

Servisten haber geldi ekran kartimda sorun olmadığını bildirdi. Olay driver programında herkese teşekkür ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu adımları izleyin. Sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Geri
Yukarı