Ekran kartı sürücüsü yüklenince bilgisayar açılmıyor

suseminia

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar 3 haftadır bu sorunu çözmek için uğraşıyorum ama bir türlü sorunu çözemedim. Ekran kartı driver yükleyince bilgisayar ekranı güvenli moddan bilgisayarı açıp ekran kartını devre dışı bırakınca bilgisayar açılıyor. Bunun çözümünü bir türlü bulamadım. Yardımlarınızı ve çözüm önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
suseminia aynı sorun bende de var 2 haftadır bilgisayarın ekran kartını çalıştıramadım var mı acaba bir gelişme yapabildin mi birşey ? Veya cevabını bilen eden yardımcı olabilecek var mı?

Maalesef kardeşim aldığım siteye geri gönderdim onlarda yapamadı bana da asusa göndermemi söylediler şu an ASUS teknik servisinde onarılıyor diye görünüyor.

Suseminia aynı sorun bende de var 2 haftadır bilgisayarın ekran kartını çalıştıramadım var mı acaba bir gelişme yapabildin mi bir şey? Veya cevabını bilen eden yardımcı olabilecek var mı?

Bilgisa
Maalesef kardeşim aldığım siteye geri gönderdim onlarda yapamadı bana da asusa göndermemi söylediler şu an ASUS teknik servisinde onarılıyor diye görünüyor.
Halen uğraşıyorum site site geziyorum dedikleri her şeyi denedim. Şu anlık elimde bir şey yok. Eğer teknik servisten düzeltilmiş şekilde dönerse sorabilir misin ne işlem yapıldığını.

Merhabalar arkadaşlar 3 haftadır bu sorunu çözmek için uğraşıyorum ama bir türlü sorunu çözemedim. Ekran kartı driver yükleyince bilgisayar ekranı güvenli moddan bilgisayarı açıp ekran kartını devre dışı bırakınca bilgisayar açılıyor. Bunun çözümünü bir türlü bulamadım. Yardımlarınızı ve çözüm önerilerinizi bekliyorum.
Sorun bendede vardı sorun çözümü: biosu sıfırlamak.
Bilgisa

Halen uğraşıyorum site site geziyorum dedikleri her şeyi denedim. Şu anlık elimde bir şey yok. Eğer teknik servisten düzeltilmiş şekilde dönerse sorabilir misin ne işlem yapıldığını.
Hocam cevabı yazdım ya başka monitörde yada biosu sıfırlayın kolay gelsin.

Bilgisa.

Tabii ki de naptığı işlemi söylemezler gibi.
Sorun bendede vardı sorun çözümü: biosu sıfırlamak.

Hocam cevabı yazdım ya başka monitörde yada biosu sıfırlayın kolay gelsin.
Malesef hepsini denemiştim Ürünüm şuan teknik servisde

Bios u sıfırladım & güncelledim. Başka monitör derken neyi kastettiniz? Bilgisayarım laptop bu arada.
Açılmaması çözünürlükle ilgili olabilir. Fakat monitör değiştiğiniz zaman çözünürlük değişebilir ekran gelebilir. Fakat biosu sıfırladıgınızda olmuyorsa sıkıntı olabilir şuan sorununuz varmı?

Yeni konular

Geri
Yukarı