Ekran Kartı sürücüsünü güncelleme

Driver Booster gibi saçma programlar sebebiyle defalarca veri kaybı yaşadım. En güveniliri ve en temizi DDU ile kurulum veya resmi üretici sitesinden elde edilen dosya ile kurulum. Üçüncü parti toplu kurulum yazılımlarına güvenmeyin.

Display Driver Uninstaller yani görüntü sürücüsü kaldırma aracı. Performans kaybı veya yazılım hataları gibi durumlarda görüntü sürücüsünü zorla kaldıran ve artık dosya bırakmadan temizleyen yazılım. Temiz kurulum yapmanıza olanak sağlar.
Kullandım ve sorun yaşamadım kardeşim.

Kullandım ve sorun yaşamadım kardeşim.
Yazılımı kullanan 1000 kişi vardır, 800'ü sorun yaşar, 200'ü yaşamaz. Bu, yazılımın sorunsuz olduğu anlamına gelmez. Sosyal'de biraz daha vakit geçirirseniz neden bu tarz yazılımları tavsiye etmediğimizi anlarsınız.

Yazılımı kullanan 1000 kişi vardır, 800'ü sorun yaşar, 200'ü yaşamaz. Bu, yazılımın sorunsuz olduğu anlamına gelmez. Sosyal'de biraz daha vakit geçirirseniz neden bu tarz yazılımları tavsiye etmediğimizi anlarsınız.
Ben nvidia geforce experince kullanıyorum oradan güncelliyorum. Güncellerken temiz kurulum yap seçiyorum yani DDU'ya gerek yok değil mi? öncekileri silip yenilerini yüklüyor program.

Yeni konular

Geri
Yukarı