Ekran kartı sürücüsünü güncellerken DDU kullanmalı mıyım?

Bence bunun için DDU kullanmana gerek yok. Sadece eski sürücü sürümünü kurmak için indirdiğin dosyayı silsen yeterli. Tabi bu benim fikrim. Daha iyi anlayan arkadaşlar yardımcı olacaktır.

Bence bunun için DDU kullanmana gerek yok. Sadece eski sürücü sürümünü kurmak için indirdiğin dosyayı silsen yeterli. Tabi bu benim fikrim. Daha iyi anlayan arkadaşlar yardımcı olacaktır.
Bir şey yapmasına gerek yok. Zaten kurulum eski sürücüyü kaldırıp yenisi ile değiştiriyor.

Bir şey yapmasına gerek yok. Zaten kurulum eski sürücüyü kaldırıp yenisi ile değişiyor.

Dosyalardan bahsediyorum. Dosyaları kaldırmıyor. Bu bilgisayar>Yerel Disk C>AMD klosörüne girerseniz kaldırmadıysanız eğer orada eski sürücü dosyaları durur.

Normal bir şekildede güncelleyebilirsiniz , DDU ilede güncelleyebilirsiniz. Fakat benim tavsiyem DDU ile temiz kurulum. Yani en azından ben hep ekran kartımı DDU aracılığı ile güncellerim , bana sorun yaşamamak adına daha uygun bir yolmuş gibi geliyor.

Ekran kartı NVIDIA, aklıma takılan bazı oyunlar da videolardan izlediğimden az FPS veriyor. Dikey aparatı kullanıyorum ondan mi diye, DDU ile kaldırmaya gerek yoksa iyi teşekkür ederim herkese.
Normal bir şekildede güncelleyebilirsiniz , DDU ilede güncelleyebilirsiniz. Fakat benim tavsiyem DDU ile temiz kurulum. Yani en azından ben hep ekran kartımı DDU aracılığı ile güncellerim , bana sorun yaşamamak adına daha uygun bir yolmuş gibi geliyor.
Biraz ugrastiriyor onun icin gerekli bir durumsa oyle yapacaktım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı