Ekran kartı sürücüsünü güncelleyince Radeon 530 ekran kartı modeli değişiyor

TakatimKalmadı

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, geçen gün sürücülerimi güncelledim ancak gözüme bir şey çarptı. Ekran kartım Radeon 530 iken güncelledikten sonra görev yöneticisinde ismi R7 M340 oldu. Nasıl düzelteceğim? Eğer bilgisayarımda eskiden yüklü olan sürücüyü silmem gerekiyorsa maalesef ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. O konuda da yardımcı olursanız sevinirim. Son olarak böyle kalırsa değişen bir şey olacak mı? Aynı performansı alacaksam uğraşmak istemiyorum çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, geçen gün sürücülerimi güncelledim ancak gözüme bir şey çarptı. Ekran kartım Radeon 530 iken güncelledikten sonra görev yöneticisinde ismi R7 M340 oldu. Nasıl düzelteceğim? Eğer bilgisayarımda eskiden yüklü olan sürücüyü silmem gerekiyorsa maalesef ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. O konuda da yardımcı olursanız sevinirim. Son olarak böyle kalırsa değişen bir şey olacak mı? Aynı performansı alacaksam uğraşmak istemiyorum çünkü.
Normal artık isimlendirmesi o, FPS olarak hiçbir fark yaşamasınız. Sizin model ile benzer kullanan arkadaşlar da konu açtı ve sonra baktık sadece isim değişmiş.
DDU ile driverları silip yeniden driver kurun.
Gerek yok hocam ama arkadaş illa istiyorsa gitsin yapsın.

Normal artık isimlendirmesi O, FPS olarak hiçbir fark yaşamasınız. Sizin model ile benzer kullanan arkadaşlar da konu açtı ve sonra baktık sadece isim değişmiş.

Temiz kurulum hep daha iyi ve sağlıklı geliyor bana.

Normal artık isimlendirmesi o, FPS olarak hiçbir fark yaşamasınız. Sizin model ile benzer kullanan arkadaşlar da konu açtı ve sonra baktık sadece isim değişmiş.

Tamam hocam teşekkür ederim. Performansta eksiklik yaşamayacaksam zaten ekran kartıyla ilgili bir işim olur diye normal isimini kaydettim o yüzden sorun yok. İsim değiştirmeye çalışırken daha da batırırım muhtemelen zaten :)

Yeni konular

Geri
Yukarı