Çözüldü Ekran kartı sürücüsünü kurarken internet gerekir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

183206

Megapat
Makaleler
1
AMD driverini ve DDU'yu indirdim. Ardından bilgisayarın internetini kapattım. DDU ile driveri kaldırdım ve indirdiğim driveri kurdum. Bütün bu işlemlerden sonra internet kablosunu geri taktım. Ekran kartı driverini kurarken bilgisayarda internetin olmamasında bir sakınca var mıdır?

Çözüm
Anladım. Resimdeki driveri indirdim. Ama onu açıp kurarken internet bağlantısı yoktu.
Bu bir sorun teşkil etmiyorsa iyi. Windows güncelleştirmelerini kapatsam bile Windows bir şeyler kuruyordu. Hiçbir sorun çıkmasın diye gene de interneti kapatmıştım.
Eki Görüntüle 1483222

Bir sorun çıkartmaz. Kurduktan sonra yazılımdan en son sürüme güncelleyebilirsiniz.
Yok ama neden söktünüz anlayamadım?

AMD driverini ve DDU'yu indirdim. Ardından bilgisayarın internetini kapattım. DDU ile driveri kaldırdım ve indirdiğim driveri kurdum. Bütün bu işlemlerden sonra internet kablosunu geri taktım. Ekran kartı driverini kurarken bilgisayarda internetin olmamasında bir sakınca var mıdır?

Sürücüyü indirirken gerekli zaten onun haricinde internet ile işi yok.

Windows'un yüklediği Driver'ı siliyor dedim. Kendi yüklediğiniz Driver'ı silmez.
Anladım. Resimdeki driveri indirdim. Ama onu açıp kurarken internet bağlantısı yoktu.
Bu bir sorun teşkil etmiyorsa iyi. Windows güncelleştirmelerini kapatsam bile Windows bir şeyler kuruyordu. Hiçbir sorun çıkmasın diye gene de interneti kapatmıştım.
1660306250325.png

Yeni konular

Geri
Yukarı