Ekran kartı takıldıktan sonra sistem açılmamaya başladı

CalipsoCan

Hectopat
Arkadaşlar öncelikle merhaba, ben 250 PSU'luk bir kasaya ekran kartı taktım. İlk başlarda VGA kablosunu anakarta takdığımda bir sorun veriyordu. Şunu diyordu; VGA kablosunu ekran kartına takın diyordu. Bende taktım ama ekran gelmedi. Sonra ekran kartını çıkarınca bilgisayar açılmaz oldu. Güç kablosunu bağlıyorum, açılıp kapanıyor, açılıp kapanıyor, powerdan cızırtı sesi geliyor. PSU yanmış olamaz. Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar öncelikle merhaba, ben 250 PSU'luk bir kasaya ekran kartı taktım. İlk başlarda VGA kablosunu anakarta takdığımda bir sorun veriyordu. Şunu diyordu; VGA kablosunu ekran kartına takın diyordu. Bende taktım ama ekran gelmedi. Sonra ekran kartını çıkarınca bilgisayar açılmaz oldu. Güç kablosunu bağlıyorum, açılıp kapanıyor, açılıp kapanıyor, Power'dan cızırtı sesi geliyor. PSU yanmış olamaz. Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

Ürünlerinizin tam modellerini söylemez iseniz yardımcı olamayız.

VGAyı anakarta bağlayıp çalıştırmayı deneyin. Sonucu beni etiketleyerek yazarsınız.
Yaptım maalesef hâlâ aynı.
Ürünlerinizin tam modellerini söylemez iseniz yardımcı olamayız.
Sistemim şu şekilde: Intel(R) Core (TM) i5-3570 CPU @3.40 GHz ve 8 GB RAM'im var. Ekran kartı eski Radeon Hd4670
Hata şu şekilde ;

Dosya Ekleri

• IMG_20200930_123432.jpg
    IMG_20200930_123432.jpg
    142,5 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleme:
Yaptım maalesef hâlâ aynı.

Sistemim şu şekilde: Intel(R) Core (TM) i5-3570 CPU @3.40 GHz ve 8 GB RAM'im var. Ekran kartı eski Radeon Hd4670
Hata şu şekilde ;
Ekran kartının anakarta takılan sarı yerlerini sert bir silgiyle yavaşça silmeyi deneyin. Ama üstünde silgi tozu kalmadığından emin olun.

Geri
Yukarı