Ekran Kartı Takınca PC Kapanıyor

Sorunu çözmeyerek çözmeye çalışmakta ısrarcı biraz :D
Aynen öyle siz de yazmışsınız fikir vermişsiniz ama arkadaş daha ne bekliyor. Işin ilginç yanı sorunları yazan kendisi sorun belli ee daha ne olsun. Ekran kartında olan sorunu başka bir donanımda aramaya gerek var mı?

Ekran kartının anakarta zarar verip vermediğini ancak başka ekran kartı takarak anlarsın, sanırım sorduğun bu. Elram kartına bir şey olup olmadığını da aynı şekilde başka sisteme takarak anlarsın.

Ama onboard çalışırken işlemci ve fanında bir sıkıntı yoksa büyük ihtimal ekran kartı sadece kendini yakmıştır, başkasına bulaşmamıştır.

Evet yeni ekran kartı almakla uğraşmak istemiyorum. Ben de bu yüzden yeni bilgisayar almaya karar verdim. PC de tek oynadığım oyun CS:GO başka oyun oynamıyorum. Android Studio ve Unity de işlerim çok oluyor. Bu arada evet biraz inatçıyım :]. Konuya burdan ulaşabilitsiniz

https://www.technopat.net/sosyal/konu/2000-tl-bilgisayar-oenerisi.490599/

Ekran kartının anakarta zarar verip vermediğini ancak başka ekran kartı takarak anlarsın, sanırım sorduğun bu. Elram kartına bir şey olup olmadığını da aynı şekilde başka sisteme takarak anlarsın.

Ama onboard çalışırken işlemci ve fanında bir sıkıntı yoksa büyük ihtimal ekran kartı sadece kendini yakmıştır, başkasına bulaşmamıştır.

Yanıtın için teşekkürler zaten yeni PC almayı düşünüyorum

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı