Ekran kartı tam kullanmıyor

Oyunda aldığın FPS ile Vİdeoda aldığın FPS'nin farklı olması gayet doğal. Ancak oyun sırasında GPU kullanımı %100 oluyor mu?

Ekrant kartım Radeon 540X oyunda 100 150FPS alırken videoya alınca FPS 250 300'lere yükseliyor. Videoda değilken tam verim nasıl alabilirim ekran kartından?
Hocam videonun FPS’i ile oyunun FPS’ini karşılaştırmanız saçma olmuş. Şimdi yani oyunda ekran kartı %100 kullanılıyor mu ?

Hocam videonun FPS'i ile oyunun FPS'ini karşılaştırmanız saçma olmuş. Şimdi yani oyunda ekran kartı %100 kullanılıyor mu?

Oyunu video çekmiyorken 150FPS oynuyorum mantıken videodayken FPS düşer ama ben 250 300FPS almaya başlıyorum oyunda. Videoda değilken tam performans çalışmıyor diye düşündüm.
Oyunda aldığın FPS ile Vİdeoda aldığın FPS'nin farklı olması gayet doğal. Ancak oyun sırasında GPU kullanımı %100 oluyor mu?
videoda değilkende videodaykende sabit 100

Oyunu video çekmiyorken 150FPS oynuyorum mantıken videodayken FPS düşer ama ben 250 300FPS almaya başlıyorum oyunda. Videoda değilken tam performans çalışmıyor diye düşündüm.

videoda değilkende videodaykende sabit 100
Mantıkken evet düşmesi lazım. Garip. Hocam peki ekran kartına OC yaptınız mı ? O belki sorun çıkartıyor olabilir.

GPU kullanımını Afterburner ile gösterebilir misiniz?
1628239696024.png
bu video dışı hali

1628239804795.png

bu videodayken
Hocam otomatik düzeltmeden yanlış yazmışım. OC "OverClock" demek. Yani ekran kartının hızını aşırtmak.
hayır sadece 75hz e yükselttim ekranı

Geri
Yukarı