Ekran kartı tam oturmazsa ekrana görüntü gelir mi?

Soruyu ben mi anlayamadım acaba? Tek yapmanız gereken kasayı açıp ekran kartını slota doğru bastırıp oturduğunu kontrol etmek. Buna mani bir durum mu var?

Evet o konularda hassasım.
Bakın eğer kart yerine doğru şekilde oturmadı ise slotu kırabilir. Bilgisayarınızı kapatıp kabloları sökün. Sonra yan yatırıp kapağını açın ve sadece ekran kartının arkasına ve önüne parmağınız ile bastırın. Durduk yere anakart masrafı çıkmasın.

Üzerinden 3 sene geçmiş fakat bugün başıma gelen bir olaydan bahsetmek istiyorum.

Ses monitörden gelirken bir anda kesiliyordu, bir süre fareyi hareket ettirdikten sonra bilgisayar kendi kendine yeniden başlıyordu. Ekran kartını söküp taktıktan sonra sorun düzeldi.

Demem o ki tam oturmasa bile bilgisayar açılabilir. Belli bir süre sonra donma, yeniden başlama gibi şeyler olabilir.

Üzerinden 3 sene geçmiş fakat bugün başıma gelen bir olaydan bahsetmek istiyorum.

Ses monitörden gelirken bir anda kesiliyordu, bir süre fareyi hareket ettirdikten sonra bilgisayar kendi kendine yeniden başlıyordu. Ekran kartını söküp taktıktan sonra sorun düzeldi.

Demem o ki tam oturmasa bile bilgisayar açılabilir. Belli bir süre sonra donma, yeniden başlama gibi şeyler olabilir.

Reis aradan zaman geçmiş ama sormak istedim yeniden başlatılırken mavi ekran alıyor muydun?

Yeni konular

Geri
Yukarı