Ekran kartı tavsiyesi

Gerçekten komik bir yorum. Asus ROG RTX 2060 4400 lira civarına bulunabiliyor, soğutması iyi diye bu kadar para vermek mantıklı mı gerçekten? Mis gibi soğutması olan, beyaz, RGB fanlara sahip Galax RTX 2060 Super EX White gibi bir kart varken... Ayrıca geçenlerde MSI RTX 2070 Super Gaming X Trio 4500 liraydı.

Hocam RTX 3060'ı bekleyin bence. Ayrıca diğer bileşenleri söylerseniz daha sağlıklı öneri yapabiliriz.
Şimdi BMW alacak paran var sen gidip BMW motorlu Renault biniyorsun bu komik değil mi?

Sistem özelliklerinizi ve bütçenizi bilmiyoruz, 1080P oyunculuk için 2060 yerine 2060S almanız daha mantıklı olacaktır, bütçeniz ve bekleyecek zamanınız varsa RTX 3070 beklemeniz daha doğru olacaktır.

Şimdi BMW alacak paran var sen gidip BMW motorlu Renault biniyorsun bu komik değil mi?
Ne alaka? İçinde ki GPU aynı, soğutma çözümleri farklı ki arkadaşın attığı kartta hiç ısınmayan gayet güzel bir kart, aşırı üst seviye bir soğutması yok ama çok memnun kalacağı bir kart, 2060S varken 2060 almak mantıksız.

@Thermes, Hocam 3070-80-90 kesin çıkacak ama 60 daha duyurulmadı, 3060'ın çıkması için daha çok zaman var, çıkacağı da kesin değil ama bekleyip göreceğiz.

3060 Tİ'yı bırak 3060'ın 2500 civarı olması imkansız, boşuna bekleme. En mantılı tercih 3060-3070 olur, hemen alacağım diyorsanız bütçenizi ve diğer bileşenleri yazın önerelim. 😁
Ne alaka? İçinde ki GPU aynı, soğutma çözümleri farklı ki arkadaşın attığı kartta hiç ısınmayan gayet güzel bir kart, aşırı üst seviye bir soğutması yok ama çok memnun kalacağı bir kart, 2060S varken 2060 almak mantıksız.

@Thermes, Hocam 3070-80-90 kesin çıkacak ama 60 daha duyurulmadı, 3060'ın çıkması için daha çok zaman var, çıkacağı da kesin değil ama bekleyip göreceğiz.
Çıkacak ama Big Navi'yi bekliyorlar, tahminim Aralık-Ocak gibi tanıtılır. 😁

Hocam aslına öyle değil, BMW motorlu BMW alacak param varken renault motorlu BMW'ye biniyorsunuz böyle bir durumda :) yani sadece BMW görünüşü var. Ayrıca Mercedes daha iyi 😍

ROG STRIX her zaman muadillerine göre pahalıdır. Bunun sebebi ise daha stabil, serin ve sorunsuz olmasıdır. Bu genel olarak kabul görmüş bir durum. İsteyen daha fiyat/performans bir kart alabilir. Tabii son dönemde haddinden fazla pahalı halde satılıyor bu da bir gerçek. Ancak güzel bir indirimde veya ikinci el olarak uyguna bulunursa kaçırılmayacak bir kart. Ben zamanında OC modelini daha uyguna aldım üzerine overclock yaptım kullanıyorum. 1080p monitör için yetiyor da artıyor.

ROG STRIX her zaman muadillerine göre pahalıdır. Bunun sebebi ise daha stabil, serin ve sorunsuz olmasıdır. Bu genel olarak kabul görmüş bir durum. İsteyen daha fiyat/performans bir kart alabilir. Tabii son dönemde haddinden fazla pahalı halde satılıyor bu da bir gerçek. Ancak güzel bir indirimde veya ikinci el olarak uyguna bulunursa kaçırılmayacak bir kart. Ben zamanında OC modelini daha uyguna aldım üzerine overclock yaptım kullanıyorum. 1080p monitör için yetiyor da artıyor.
Hocam indirim güzelse tabii ki ROG STRIX kartlar güzeldir. Ama 4400 liraya çok saçma bir tercih oluyor. Soğutması gerçekten iyi, şık ve performanslı bir 2060 Super tercih etmek her zaman daha mantıklı. Asus ROG STRIX RTX 2060 alınacaksa 4400 liradan değil de 3400-3600 liradan alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı