Ekran kartı tavsiyesi

kubilay054

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba herkese,

RX580'li bir sistemim var fakat ekran kartım bozuldu ve ekran kartı alacağım. 1650 Super almayı düşünüyorum fakat benim bir sıkıntım var.
Monitörüm BenQ XL2411.
1X HDMI.
1X D-Sub.
1X-DVI.
Çıkışları var. 144Hz alabilmek için DVI çıkışını kullanıyorum. HDMI ile araştırdım ama net bir bilgi bulamadım 144Hz alabilir miyim bilmiyorum. Ben yine DVI çıkışlı olarak Gigabyte GTX 1650 Super Windforce ekran kartını gözüme kestirdim iyi midir pek bilmiyorum. Sizin tavsiye edebileceğiniz başka bir model varsa belirtirseniz sevinirim.

İyi akşamlar.

Merhaba herkese,

RX580'li bir sistemim var fakat ekran kartım bozuldu ve ekran kartı alacağım. 1650 Super almayı düşünüyorum fakat benim bir sıkıntım var.
Monitörüm BenQ XL2411.
1X HDMI.
1X D-Sub.
1X-DVI.
Çıkışları var. 144Hz alabilmek için DVI çıkışını kullanıyorum. HDMI ile araştırdım ama net bir bilgi bulamadım 144Hz alabilir miyim bilmiyorum. Ben yine DVI çıkışlı olarak Gigabyte GTX 1650 Super Windforce ekran kartını gözüme kestirdim iyi midir pek bilmiyorum. Sizin tavsiye edebileceğiniz başka bir model varsa belirtirseniz sevinirim.

İyi akşamlar.
Selam elindeki bozulan ekran kartını garanti kapsamında değişim için servise yollayabilir son. Tabi garantisi var ise.

Öncelikle bütçe yok? Ben mi göremedim? Her neyse bu kartı alabilirsin bütçen yeter ise.
HDMI kısmına gelir isek tabloya bakın.

Dosya Ekleri

• download.png
    download.png
    231,5 KB · Görüntüleme: 28
Merhaba herkese,

Monitörüm BenQ XL2411.
1X HDMI.
1X D-Sub.
1X-DVI.

İyi akşamlar.
Bazı BenQ monitörler HDMI ile 60Hz verebiliyordu, 144Hz için DVI gerekiyordu. Sizin monitörün modeline bakmadım ama o da öyle olabilir o yüzden DVI girişli bir kart alın derim.

Bunu önerebilirim. 1650S zaten gayet iyi bir kart, bu modeli de soğutması iyi ve çok pahalı olmayan iyi bir model.

Geri
Yukarı