Ekran Kartı Tavsiyesi

dragdozer

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Benim elimde İntel i7 3770k 3.50Ghz model işlemci ve Asus P8H61 ml-x R2.0 modelinde anakart var. 200-300 lira arası biraz daha zorlasam 500 liraya kadar çıkacak fiyat aralığım var. Bu sisteme ve fiyat aralığına uygun bir ekran kartı önerirseniz çok memnun olurum. Şimdiden cevap veren arkadaşlara teşekkürler.

Sitede ararken bunu da görmüştüm hoşuma gitmişti. Peki bu model iyi performans verir mi oyunlarda filan. Tabiki R9 hiç süphesiz iyi performans verir ama o parayı vermeden emin olmam lazım. :)

O zaman benim de sizi ikna etmem lazım. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı