Ekran kartı temiz kurulum sonrası FPS düşme sorunu

fildisio

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar GTX 1050 Ti ekran kartına temiz kurulum yaptım ve CS:GO'da FPS 250'den 120'lere düştü, ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartına temiz kurulum yapmak nedir? İşlemi detaylı anlatın.

Ekran kartına temiz kurulum yapmak nedir? İşlemi detaylı anlatın.
Bayılıyorum böyle açıklama yapan arkadaşlara [emoji16]

En başından anlatıyorum :D
CS:GO oyununu baz alalım.

Oyunda normale 250-180 fps alıyordum.Fps fazla olmasına rağmen kasıyormuş gibi oluyordu.Bir forumda Ekran kartı sürücülerinizi silin ve tekrar yükleyin önerisini okudum.Ddu'dan Tamamen sildim ve güncel sürümü indirdim, kurdum.İyileşmedi hatta daha da beter oldu max 115 fps alır oldum.İnternete baktım normal olarak "Eski sürümü geri yükleyin" önerisini okudum.Yaptım, yine Ddu'dan Temizledim ve Eski sürücümü kurdum.Fakat sorun aynı.Eskisinden daha fazla kasıyor.Eski sorunu bıraktım Pc eski haline dönsün yeter :/

En başından anlatıyorum :D
CS:GO oyununu baz alalım.

Oyunda normale 250-180 fps alıyordum.Fps fazla olmasına rağmen kasıyormuş gibi oluyordu.Bir forumda Ekran kartı sürücülerinizi silin ve tekrar yükleyin önerisini okudum.Ddu'dan Tamamen sildim ve güncel sürümü indirdim, kurdum.İyileşmedi hatta daha da beter oldu max 115 fps alır oldum.İnternete baktım normal olarak "Eski sürümü geri yükleyin" önerisini okudum.Yaptım, yine Ddu'dan Temizledim ve Eski sürücümü kurdum.Fakat sorun aynı.Eskisinden daha fazla kasıyor.Eski sorunu bıraktım Pc eski haline dönsün yeter :/
Aldığınız eski ve yeni FPS değerlerini aynı haritada aynı oyun modunda mı kullanıyorsun?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı