Ekran kartı üretilemiyor mu?

kalsiyumcanavari

Hectopat
Daha fazla  
Babam ekran kartları pahalı diye ekran kartı üretecekmiş(!) Babam deyince ben de merak ettim. Ekran kartların neden stok sorunu var. Ekran kartları neden daha fazla üretilemiyor. Neden NVİDİA'dan başka firma üretmiyor? Dip not: Babam böyle bir şeye kalkışmaz ama ben araştırmayı düşünüyorum.

Babam ekran kartları pahalı diye ekran kartı üretecekmiş(!) Babam (55 yaşında). Babam deyince bende merak ettim. Ekran kartların neden stok sorunu var. Ekran kartları neden daha fazla üretilemiyor. Neden NVİDİA'dan başka firma üretmiyor?
Yok üretiyorlar da bize kimse alamıyor diye gösteriyorlar(!) Ameriga'nın ve dış mihrakların oyunlarına gelme sakın(!)

Üretiyorlar ancak mining, çip sıkıntısı ve virüs araya girince olmuyor işte.

Yok üretiyorlar da bize kimse alamıyor diye gösteriyorlar(!) Ameriga'nın ve dış mihrakların oyunlarına gelme sakın(!)

Çok iyi bir cevap aklımdan geçiyordu. Babamda demişti ama bana göre stok sorunundandı.

Peki babamın dediği gibi bir kaç mühendis bulup üretilebilir mi? Bu kadar basit mi?

Çok iyi bir cevap aklımdan geçiyordu. Babamda demişti ama bana göre stok sorunundandı.

Peki babamın dediği gibi birkaç mühendis bulup üretilebilir mi? Bu kadar basit mi?

Değil. Forumsa işlemci yapmak isteyen bir arkadaş vardı. Elinde bakır kablo falan varmış. 0.7 GHz bile yeter diyordu bir de :D

Hindistan'ın beklenen yağmurları yağmazsa cip üretimi büyük sıkıntıya girecek ve ayrıca kripto paraların değer kazanmasıyla artan madencilikte ekran kartı stoklarını bitiriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı