Ekran kartı ve yersiz PSU

okankurubas

Kilopat
Yer
İzmir
Selamlar Technopat ailesi size bir sorum olacak yakın bir dostum da bu biligisayar var içerisin de ekran kartı yok 300 W PSU var. Biz bu makineye ekran kartı almaya karar verdik. Ve sonrasında aşağıda ki ekran kartlarını almaya karar verdik. Fakat PSU'nun yetersiz olduğunu söylediler. Bende de eski bilgisayarımdan kalan PSU var onu sadece ekran kartına taksak bilgisayar da 2 PSU olsa olur mu zararı var mıdır ekran kartına?

Ekran Kartı 1

Ekran Kartı 2

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konuda bilgim yok yani bir kaç yerden duymuştum öncesinde ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemiyorum.

Birinci güç kaynağının 24 pinlik soketindeki yeşil kabloyu, ikinci güç kaynağının 24 pinlik soketindeki yeşil kabloya irtibatlarsanız, ilk güç kaynağı açıldığında ikincisi otomatik olarak çalışır.

Sistem bileşenlerini yazın, güç kaynağının yetip yetmeyeceği hakkında yorum yapalım.

Birinci güç kaynağının 24 pinlik soketindeki yeşil kabloyu, ikinci güç kaynağının 24 pinlik soketindeki yeşil kabloya irtibatlarsanız, ilk güç kaynağı açıldığında ikincisi otomatik olarak çalışır.

Sistem bileşenlerini yazın, güç kaynağının yetip yetmeyeceği hakkında yorum yapalım.
Aaa evet bunu daha yorumumu yapmadan önce izlememe rağmen aklımdan çıkmış videoda adam da dediğin şekilde yapıyodu.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı