Çözüldü Ekran kartı yanan sistem açılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

syunusemre

Centipat
Arkadaşlar bana tamirci ekran kartı yandı dedi. Eğer ekran kartı yanarsa PC açılır mı? Benim PC açılıyor ve Windows tuşuna basıp Spotify yazıp enterlayınca şarkı çalıyor.
Ama ekran gelmiyor. Daha doğrusu benim laptopun ekranı kırık monitöre yansıtıyorum monitöre ekran gelmiyor.

Ekran kartı mı yandı? Yoksa laptopun ekranı kırık ve ekran kablosunu taktığınızda monitöre görüntü mü gelmiyor?
Bana ekran kartı yandı dedi tamirci laptopun ekrani kırık monitöre görüntü gelmiyor fakat Windows sesleri geliyor
Laptopsa belki gelir. Masaüstü ise işlemci ne?
İ5 2450m
Bana ekran kartı yandı dedi tamirci laptopun ekrani kırık monitöre görüntü gelmiyor fakat Windows sesleri geliyor

İ5 2450m
Laptop

Bana ekran kartı yandı dedi tamirci laptopun ekrani kırık monitöre görüntü gelmiyor fakat Windows sesleri geliyor.

Görüntü çıkışlarına sadece ekran kartları bağlanmış sanırım o yüzden ekrana görüntü gelmiyor doğru söylüyor büyük ihtimalle ekran kartın yandı yüksek voltajdan ya da dalgalanmalardan olabilircek bir şey ya da çok ısındığı için bile olabilir.

Geri
Yukarı