Ekran Kartım Aygıt Yöneticisinde Gözükmüyor

GhosttHunderGtG

Decapat
Daha fazla  
Bugün yeni bilgisayar aldım fakat The Forest'e girdiğimde o acı şeyle karşılaştım, oyun oynanmıyordu. Ben de aygıt yöneticisine girdiğimde ekran kartımın olmadığını gördüm yani GeForce GTX 1050 Ti ekran kartım yoktu.

unknown.png

Bu vardı bende. Şaşırdım, araştırdım fakat bulamadım bilen birisi varsa yazabilir mi?
unknown.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaptım orada yazıyor fakat aygıt yöneticisine gittiğimde microsoft temel bağdaştırıcı yazıyor.
ayrıca performasım ekran kartımın performansı altında
Ekran kartınızın sürücüsü kurulu olmadığı için, bilgisayarı şuan GTX 1050 Ti ile değil, işlemcinizin Onboard ekran kartı ile kullanıyorsunuz. Sürücüyü yükleyin.

@tirabzonun_kaymagi 'inanılmaz' atılacak bir durum yok. Mesajı baltalamayın.

Mesajı baltalamayın ne? Konunun başında anladığımız şeyi 2. sayfada söylerseniz atarım inanılmaz. Ayrıca dediğiniz çok saçma çünkü iGPU gözükmüyor fotoğrafta.
Sizin atmış olduğunuz linkteki sürücüyü arkadaş denemiş ama olmamış. Benim attığım linkteki sürücü farklı. iGPU bazen gözükmeyebiliyor.

Sizin atmış olduğunuz linkteki sürücüyü arkadaş denemiş ama olmamış. Benim attığım linkteki sürücü farklı.
Ben o sürücüye mi inanılmaz atmışım?
Sürücü yüklü olmadığı için, iGPU gözükmeyebiliyor. Benim bilgisayarda da sürücüyü yüklemediğim zaman gözükmüyordu.
iGPU'nun sürücüsü de yüklü değilse hangi GPU'yu kullanıyor sistem? Kendinizle çelişiyorsunuz. Ayrıca 1050 Ti varken iGPU'yu kullanmaz.
Teşekkür ederim deneyip geri bildirim yaparım.
😀
@Alikaplan801'in attığı sürücüyü tavsiye etmem. 4 sene önceki sürücüyü atmış. Şunu kurun önce olmazsa onu kurarsınız.

Ben o sürücüye mi inanılmaz atmışım?

iGPU'nun sürücüsü de yüklü değilse hangi GPU'yu kullanıyor sistem? Kendinizle çelişiyorsunuz. Ayrıca 1050 Ti varken iGPU'yu kullanmaz.

@Alikaplan801'in attığı sürücüyü tavsiye etmem. 4 sene önceki sürücüyü atmış. Şunu kurun önce olmazsa onu kurarsınız.
2'Sinide deniyorum olmazsa en azından yardım ettiniz.
Nvidia kurulum programı devam edemiyor adlı hatayı tekrar verdi.
Bu sürüm ile uygun değil yazdı tekrardan.
Arkadaşlar olmuyor lütfen yardım edin çok sinirleniyorum kendime tam bir m*lım.
2'Sinide deniyorum olmazsa en azından yardım ettiniz.
Nvidia kurulum programı devam edemiyor adlı hatayı tekrar verdi.
Bu sürüm ile uygun değil yazdı tekrardan.
Arkadaşlar olmuyor lütfen yardım edin çok sinirleniyorum kendime tam bir m*lım.
olmuyor

Son düzenleme:

Geri
Yukarı