Ekran kartım yanmış olabilir

Victory_can7

Hectopat
Ekran kartım 2 gün önce çip denen bir arıza yüzünden bozuldu. Bir kere tamirciye götürdüm ama tamircim nejdat o zaman çip arızasının olduğunu ve tamir edilemeyeceğini söyledi. Yardım edebilecek var mı?
Ekran kartı modelim: PowerColor R9 270X DEVIL GDDR5 2 GB 256Bit AMD Radeon DX11.2.

Tamirci dediğim kişi Nejdat Delioğlu ve kendisi cidden başarılı bir tamircidir. Adam elinde çip arızasını kendisi elinde tamir makinesı olmadığı için yapamam demişti bir başka izlediğim videoda ise çipi tamir edebilmişlerdi. Zaten gittiğini biliyorum ama en azından kurtuluş için bir umut.

Başka bir tamirciye daha göster. Bazen uğraşmamak için olmaz, yapılmaz vs diyebiliyorlar. El el den üstündür sonuçta. Yani gerçekten de yapmaya değmeyebilir ama sen yine de ekran kartı ve anakart tamiri yapan başka bir yere daha danış derim.

Kartın kaç yıllık bilmiyorum ama belli bir yerden sonra da gider yani doğa kanunu.

Tamirci dediğim kişi Nejdat Delioğlu ve kendisi cidden başarılı bir tamircidir. Adam elinde çip arızasını kendisi elinde tamir makinesı olmadığı için yapamam demişti bir başka izlediğim videoda ise çipi tamir edebilmişlerdi. Zaten gittiğini biliyorum ama en azından kurtuluş için bir umut.
O zaman çipset yanmamıştıt bir arzası vardir yandiği zaman geri donusu olmuyor

Teknolojik ürün bunlar. İnsanlar bile hastalanıyor. Bozulabilir pahalı parçalar bile. Şimdilik işlemcinin ekran kartıyla idare edin. İşlemcinin ekran kartı görüntü verir zaten.

Geri
Yukarı