Çözüldü Ekran kartımı güncelleyemiyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

302551

Hectopat
Öncelikle herkese merhaba, yaklaşık 2 hafta önce bir ekran kartı almıştım bilgisayarcıdan daha sonraki günlerde ekran kartının driverini güncellemek için AMD'nin programını indirdim fakat programla ilgili bir sorunla karşılaştım. Güncelleme iptal olup duruyordu birkaç oyun oynamak istediğim zaman bu hatalar ile karşılaştım. Yardımcı olun lütfen.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    239,1 KB · Görüntüleme: 48
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    120,6 KB · Görüntüleme: 35
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    3,6 KB · Görüntüleme: 32
Çözüm
Display Driver Uninstaller yazılımını kullanarak ekran kartı sürücülerini tamamen temizlemenizi rica ediyorum.

Yazılımı buradan edinebilir, nasıl kullanacağınıza dair bilgiyi de bu videodan öğrenebilirsiniz.

Önemli not:
Bu işlemleri gerçekleştirirken mutlaka işletim sisteminizi güvenli kipte başlatın.
Display Driver Uninstaller yazılımını kullanarak ekran kartı sürücülerini tamamen temizlemenizi rica ediyorum.

Yazılımı buradan edinebilir, nasıl kullanacağınıza dair bilgiyi de bu videodan öğrenebilirsiniz.

Önemli not:
Bu işlemleri gerçekleştirirken mutlaka işletim sisteminizi güvenli kipte başlatın.

Çözüm
Dediklerinizi yapıp cevap vericeğim :)

Display driver uninstaller yazılımını kullanarak ekran kartı sürücülerini tamamen temizlemenizi rica ediyorum.

Önemli not:

DDU programını indirim tüm ekran karti driverlari sil. Daha sonra AMD sitesinden güncel driveri indirip kurabilirsin.

Böyle basit çözülebilecek bir şey için 2 haftadır bekliyormuşum meğer teşekkürler sorunu çözdüm.

Windows Update otomatik sürücü güncelleştirme özelliğini kapatmanızı öneririm. Böylece Windows'un otomatik indirdiği eski sürücüler ile güncel sürücünüzün çakışmasını önlemiş olursunuz.

Arama kısmına sysdm.cpl yazın, donanım sekmesine gelip Aygıt Yükleme Ayarları'na girin. Oradaki Hayır kutucuğunu işaretleyin.

Windows Update stabil çalışan sürücünüz olmasına rağmen kendi kafasına göre eski sürücüleri indirebiliyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı