Ekran kartından ses geliyor

Cole McCree

Hectopat
Ekran kartı üstte ve PSU altta olacak şekilde, aralarından bu cızırtı sesi geliyor (ekran kartı fanları çalışmıyor). Sesin nereden geldiğini anlayamadım, PC boştayken geliyor, gürültülü değil. Oyundayken gelmiyor veya fanlar çalıştığı için ben duyamıyorum. (lütfen direkt emin olmadan coil whine yazmayınız)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı üstte ve PSU altta olacak şekilde, aralarından bu ses geliyor (ekran kartı fanları çalışmıyor). Sesin nereden geldiğini anlayamadım, PC boştayken geliyor, gürültülü değil. Oyundayken gelmiyor veya fanlar çalıştığı için ben duyamıyorum. (lütfen direkt emin olmadan coil whine yazmayınız)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sanki bir şey Ark yapıyor, coil whine gibi gelmedi bana.

Hocam, cızırtı sesini duymuyor musunuz?

Hocam, cızırtı sesini duymuyor musunuz?
Hayır duymuyorum, sanırım telefonum ile kullandığım kulaklık ile ilgili bir durum. Cızırtıdan kasıt ettiğiniz şey çıt çıt sesleriyle ayrı tabii. Ben, o çıt çıt sesi bilgisayardan geliyorsa bir şey ark yapıyor diye yorumluyorum.

Hayır duymuyorum, sanırım telefonum ile kullandığım kulaklık ile ilgili bir durum. Cızırtıdan kasıt ettiğiniz şey çıt çıt sesleriyle ayrı tabii. Ben, o çıt çıt sesi bilgisayardan geliyorsa bir şey Ark yapıyor diye yorumluyorum.

Yok o ses bilgisayardan gelmiyor.
Cızırtı sesini duyup yorum yapmışlar zaten?

"Ark" bir cızırtı sesi mi acaba? Sırf birilerinden sinirinizi çıkartmak için rastgele konulara girip yardım etmek yerine yorum yapıyorsunuz.

E
Ekran kartı üstte ve PSU altta olacak şekilde, aralarından bu cızırtı sesi geliyor (ekran kartı fanları çalışmıyor). Sesin nereden geldiğini anlayamadım, PC boştayken geliyor, gürültülü değil. Oyundayken gelmiyor veya fanlar çalıştığı için ben duyamıyorum. (lütfen direkt emin olmadan coil whine yazmayınız)

Fanlardan geliyor gibi gözüküyor ama emin değilim

Yok o ses bilgisayardan gelmiyor.

"Ark" bir cızırtı sesi mi acaba? Sırf birilerinden sinirinizi çıkartmak için rastgele konulara girip yardım etmek yerine yorum yapıyorsunuz.
Ark ın ne demek olduğunun örneği:
O gördüğünüz şeyler ark

Hocam doğrusu o ses ark mıdır coil whine mıdır yoksa başka bir şey midir bir fikrim yok, ama kimsenin duymadığı sesin ne olduğu ile ilgili yorum yapacağını düşünmüyorum. Ama ben yine de buradan herkese özür diliyorum, yanlış anlayanlar olmuş.

Geri
Yukarı