Ekran kartından tuhaf ses geliyor

Daha fazla  
Arkadaşlar, bir hafta kadar önce hazır bir sistem aldım. İlk başta bir ses yoktu ancak bugün ince tiz bir ses duyulmaya başladı. Coil whine sesine benziyor gibi. Eğer öyleyse kartın değişimi için ne yapmam gerekli? İncehesap üzerinden almıştım. Çok canım sıkıldı açıkcası.

Sese ait videolar:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kadar düşük seviyedekini iade almazlar bence. Kafaya takmayın derim.

GTA girdiğim yani genellikle ekran kartına yük bindiren oyunlarda bu ses artıyor. O kadar para verip sinek vızıltısı gibi ses duymak cidden can sıkıcı. Bir anda neden olmuş olabilir cidden anlam veremedim. Değişim yapma şansları var mıdır?
Sistem yeni olduğundan biraz endişelisiniz anladığım kadarıyla. Sorun olmaz merak etmeyin bence.

Performans kaybı vb durumların olmadığı biliyorum ancak sistemi bir haftadır kullanıyordum ve bir anda olmaya başladı cidden bahtsız bedevi sayılırım. İlk kasam ve genel olarak teknolojide ilk ürünlerimde hiç yüzüm gülmez. Hep bir sorunlar karşılaşırım. Ekran kartı yük altında olmadığında da hafif bir ses var hala ama kasaya kulağımı dayadığımda duyuyorum. Değişim yapma imkanları yok mudur?

GTA girdiğim yani genellikle ekran kartına yük bindiren oyunlarda bu ses artıyor. O kadar para verip sinek vızıltısı gibi ses duymak cidden can sıkıcı. Bir anda neden olmuş olabilir cidden anlam veremedim. Değişim yapma şansları var mıdır?
14 gün olmadıysa iade edip başka model alabilirsiniz.

MSI Gaming X modellerinde genelde Coil Whine olur. Yani değişim olsa bile büyük ihtimalle CW sorununuz düzelmez.

Başka modelleri tercih etmeniz veya kulaklık takıp boşvermeniz kesin çözüm yolları olabilir.

14 gün olmadıysa iade edip başka model alabilirsiniz.

MSI Gaming X modellerinde genelde Coil Whine olur? Yani değişim olsa bile büyük ihtimalle CW sorununuz düzelmez.

Başka modelleri tercih etmeniz veya kulaklık takıp boş vermeniz kesin çözüm yolları olabilir.

Taksit seçeneği ile aldığım için direkt iade ile uğraşmak istemiyorum açıkçası ama bilemedim.

Taksit seçeneği ile aldığım için direkt iade ile uğraşmak istemiyorum açıkçası ama bilemedim.
Kasanın kapağını kapatın duymazsınız bile kulağınızın dibini dayamadan. Cidden bunun seviyesi çok düşük.

Ben bir tane görmüştüm traktör motoru gibi ses çıkarıyordu.

Yaklaşık 100 arkadaşım Gaming X modeli ekran kartı kullandı 95'inde CW çıktı. Kendinizi şanssız saymayın bence. :)

Kasanın kapağını kapatın duymazsınız bile kulağınızın dibini dayamadan. Cidden bunun seviyesi çok düşük.

Ben bir tane görmüştüm traktör motoru gibi ses çıkarıyordu.

Yaklaşık 100 arkadaşım Gaming X modeli ekran kartı kullandı 95'inde CW çıktı. Kendinizi şanssız saymayın bence. :)

1660 Super modelleri içinde soğutması iyi bir kart olduğu için tercih etmiştim ancak maalesef böyle bir sorunla karşılaştık. Tiz ses kulaklığı taktığım sürece dediğiniz gibi duyulmuyor ama cidden duydukça can sıkabiliyor. :) siteye mail atacağım bir şansımı denemek istiyorum yardım için teşekkürler.
Mail yoluyla ulaştığımda aldığım mesaj... :) nasıl değil ya incelemeleri için göndermeli miyim sizce?

Dosya Ekleri

• 88351B23-E58D-411B-A008-0742F67780B2.jpeg
    88351B23-E58D-411B-A008-0742F67780B2.jpeg
    57,7 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı