Ekran kartından uçak sesi geliyor

cumalettinn

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyuna girdiğimde birden ekran gidiyor ve kasadan uçak sesi çıkıyor. Eski sürücüyü geri yükledim yine aynı sorun, ne yapmam gerekiyor?

Her oyunda da böyle mi?
evet daha 2 gün önce bir sorun yoktu biri nvidia'nın son sürümü sorunlu eski sürümü geri yükle dedi yükledim oyuna girdim 20 30 dakika oynadım sorun olmadı sonra birden ekran gitti kasadan uçak sesi çıkmaya başladı power tuşuna basılı tutarak kapattım oyuna girmeye korkuyorum temizlik veya termal macunla alakalı değil sanırım sürücü sorunlu

Sürücü kaynaklı olma ihtimali çok yüksek. Zaten yüksek fan hızında o ses duyulur ki oyun başında böyle bir durum söz konusu olmaz. Geforce Experience üzerinden oyunu performans odaklı optimize edip deneyin. Belki işe yarar. Muhtemelen düzeltmek için bir yama gelir.

Arkadaşlar oyuna girdiğimde birden ekran gidiyor ve kasadan uçak sesi çıkıyor. Eski sürücüyü geri yükledim yine aynı sorun, ne yapmam gerekiyor?
DDU ile sürücüyü tamamen temizleyin sonra kapatın bilgisayarı. Ekran kartını sökün ve yeniden takın tam oturduğundan emin olun varsa ek güç girişlerini kontrol edin. En güncel sürücüyü indirip kurun.

Yeni konular

Geri
Yukarı