Ekran kartını güncellemeli miyim?

DarkLord3455

Hectopat
Yer
Little İtaly
Daha fazla  
Dostlar ben ekran kartımı güncellediğim de bilgisayar takılmaya FPS'ler düşmeye başlamıştı, garantiye yolladım. İşletim sistemi yavaşlaması gibi bir şey söylediler, garantiden geldi sıkıntısı gitmişti, fakat eski driver kurulmuş bir de format atılmış sanırım, şimdi güncellesem mi güncellemesem mi diye aklıma takıldı sizce ne yapayım? GeForce Experience'de yüklü değil. (GameGaraj Pollux 3TN ürüne sahibim).

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam şuan da hangi sürüm kurulu acaba?
Hocam normal şartlarda driver güncellediğin zaman aksine daha iyi performans vermesi gerekiyor. Ekran kartın ne?
Şuan 457.51 Sürümü kurulu.

Bilmiyorum neden olduğunu, Ekran kartım Palit GTX 1650 4GB Gp OC. Fps genel olarak düşüyor Windows'ta bile mouse takılıyor belirli bir sürede 1 saniye takılı kalıyor çok rahatsız edici tabi.

Hocam bahsettiğin sorun ekran kartı güncellemesinden dolayı olacağını sanmıyorum format atıp çözmüşler ben olsam güncellerdim şu an sorun yoksa. Tabii ki senin kararın.

Dostum eğer fps düşüyorsa hiç geçme yeni sürüme. Kal böyle sıkıntı olmaz.
Yanlız şimdi Dying Light gibi oyunlar oynuyorum orta ayarlarda ışığa çıktığımda
50'nin altına gidiyor.
Hocam bahsettiğin sorun ekran kartı güncellemesinden dolayı olacağını sanmıyorum format atıp çözmüşler ben olsam güncellerdim şu an sorun yoksa. Tabii ki senin kararın.
yani bilmiyorum tedirginim.

Dediğim gibi bu tarz sorunlar driverdan kaynaklı olmaz bence format atıp sorununuzu çözmüşler güncellemeniz sorun teşkil etmiyor. Sonuçta 4 bir yanda güncel kullanıyorlar bu kartı.

Dediğim gibi bu tarz sorunlar driverdan kaynaklı olmaz bence format atıp sorununuzu çözmüşler güncellemeniz sorun teşkil etmiyor. Sonuçta 4 bir yanda güncel kullanıyorlar bu kartı.
Besmeleyi çekip güncelliyorum o zaman sonucu buraya yazarım.
Çok şükür güncelledim bir sıkıntı olmadı şuan çok mutluyum sen olmasan güncellemezdim valla.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı