Ekran kartının adı değiştirilebilir mi?

V140C4A7

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Laptopumun ekran kartı GeForce 710M. Ben bu ekran kartının adını değiştirmek istiyorum. PC'ye FH4 kurduğumda sistem gereksinimleriniz kaldırmıyor dediği için oyun açılmıyor. Ben bunu farklı bir ekran kartı olarak tanıtıp oyunu kandırmak istiyorum. Sizce bunu başarabilir miyim? Oyun takılsa da ben merak ediyorum. Teşekkürler.

Nasıl yaparsın bilmiyorum ama çinden sahte ekran kartları geldiğini biliyorum. Ekran kartının adını değiştirip yolluyorlar. Yani dediğin yapılabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bizi trollemiyorsun değil mi? Önemli olan isim değilki kartın gereksinimi mühimdir. Istersen RTX 3080 yap yine kandıramazsın. Öyle bir durum olsa neden ust seviye ekran kartlarını uretsinler. 🙃

İsmini değiştirseniz bile sistem anakarta takılı olan kartı isminden değil donanımından tanıyacağı için değişen bir şey olmayacak.
Eşeğe altın semer vursan eşek yine eşektir.

Değiştirip bazı oyunları bypass edebilirsin, mümkün bir durum. Oyunlar genelde donanım modellerini registry kayıtlarından alır ancak atıyorum DX12 destekleyen bir oyunu DX10 kart ile çalıştırmak yalnızca isim değiştirmeyle mümkün olmayacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Geri
Yukarı