Ekran Kartının Başka Anakartlarda Çalışmaması Sorunu

ALİ TUNAY

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Kendi bilgisayarımdaki ekran kartını başka anakartlara taktığımda görüntü vermiyor. Ama kendi anakartıma taktığımda sorunsuz çalışıyor. Sizce sebebi nedir?

Öncelikle hangi ekran kartını hangi anakarta taktınız da sorun yaşadınız belirtin.
Anakart Gıgabyte G41M combo modelidir. Ekran kartı ise 9400 GT 'dir. Ben aslında ekran kartını 2. el olarak satacaktım. Fakat alıcıların anakartlarıyla çalışmadı. Ama benim anakartta sorunsuz çalışıyor. Sebebini öğrenirsem ekran kartımı satmayı düşünüyorum.

Anakart Gıgabyte G41M combo modelidir. Ekran kartı ise 9400 GT 'dir. Ben aslında ekran kartını 2. el olarak satacaktım. Fakat alıcıların anakartlarıyla çalışmadı. Ama benim anakartta sorunsuz çalışıyor. Sebebini öğrenirsem ekran kartımı satmayı düşünüyorum.

Ekran kartı anakarta uymuyor olabilir veya alıcılarda driver bulunmuyor olabilir. Driver yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı