Ekran kartının içine ekmek kırıntısı kaçtı

İşlemci hangisini sever?

• Ekmek arası beyaz peynir

• Ekmek arası çikolata

• Ekmek arası fındık ezmesi

• Ekmek arası termal macun

• Ekmek arası batikon

• Ekmek arası sıvı azot

• Ekmek arası kuru buz

• Ekmek arası muz

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Hocam açıkçası ben uğraşmıyorum bunlarla. Daha etkili yöntemler biliyorum. İlk önce bir leğen alıyorsunuz, leğeni aldıktan sonra ekran kartını kabloları kasaya bağlı iken atıyorsunuz(sistem açık olacak) sonra içine bu verdiğim malzemeleri dökün.
- 140 Gram civari Potasyum Permangarat (safransız olması gerek safranlı olunca kısa devre yapıyor)
-Bal, pekmez, mesir macunu, keçiboynuzu pekmezi ve soğanlı menemen (bu arada aman diyim tadı nasıl olmuş diye yemeye çalışmayın tavanı delebilirsiniz).

Sonra bunları Blender'da karıştırmanız gerek. İyice bulamaç olduğu zaman tam kıvamında olacak. İsteğe bağlı olarak içine bir bardak toprak atabilirsiniz akışkanlığı koruyor. Hepsini yaptıktan sonra leğenin içine döküyorsunuz. Ve ekran kartı içinde olacak şekilde 17 saat boyunca bekletiyorsunuz. Ben bu uygulamayı R9 390X ile test etmiştim, normalde yükte 80 derece civarında olan kart uygulamadan sonra yükte 5 derecede çalışmaya başladı. GTA 7'de ultra ayarlarda 30-40 FPS civarı alırken uygulamadan sonra FPS 420-460 civarına çıkmıştı.

Geri
Yukarı