Ekran kartının soğutmasının iyi olduğunu nasıl anlarız?

kandes2

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Biliyorsunuz piyasada çoğu kartın incelemesi yok.

Peki biz sadece ekran kartının görsellerine bakarak soğutmasının iyi olduğunu anlayabilir miyiz?

Görsel seni yanıltabilir, stres testleri yanıltmaz. Bunlara etkili olarak kasa, kasa fanları da etkiliyor durumu.

piyasada çoğu kartın incelemesi yok.
Yabancı kaynaklarda da mı yok? En kötü sadece stres testi kısmını izleyin veya konu açın.

Görsel seni yanıltabilir, stres testleri yanıltmaz. Bunlara etkili olarak kasa, kasa fanları da etkiliyor durumu.

Yabancı kaynaklarda da mı yok? En kötü sadece stres testi kısmını izleyin veya konu açın.

Bazı kartların incelemelerini bulamıyorum.

Görseller üzerinden tahmin yürütmek mümkün müdür?

Bazı kartların incelemelerini bulamıyorum.

Görseller üzerinden tahmin yürütmek mümkün müdür?
EXOC kartlar olabiliyor gibi. Soğutma bloğu kalın, fanları kocaman diyelim, fabrika çıkışlı olarak çok güç tüketecek, çok ısınacak. Yine de yetersiz gelebilir. Demek istediğim bu.

Direct CU Kartlar vardı zamanında belki hala vardır, onlar direkt temas eden bakır borulardan oluşuyordu. O kartlar iyi bir soğutmaya sahip idi. Senin istediğin hangi kart?

Hangi kartlardan söz ediyorsunuz mesela?
Direct CU Kartlar vardı zamanında belki hala vardır, onlar direkt temas eden bakır borulardan oluşuyordu. O kartlar iyi bir soğutmaya sahip idi. Senin istediğin hangi kart?

Şuan ''Bu kartın incelemesini bulamıyorum.'' diyemem, fakat bazen oluyor kartın incelemesi yok.

Bu durumda en azından tahmin yürütmek mümkün müdür?

Şuan ''Bu kartın incelemesini bulamıyorum.'' diyemem, fakat bazen oluyor kartın incelemesi yok.

Görünüş her zaman doğru bir çıkarım sağlamaz. Mesela: ModArt PC'de Inno3D 2060 Super incelemesi vardı. Karta baktığınız zaman bir eksik yok gibi duruyordu ama soğutucu bölümü eksik tutulmuştu. Bu da sıcaklığa etki ediyordu. Güzel bir incelemeydi.

Olabilir. Mesela burda ki kart ile https://www.powerplanetonline.com/cdnassets/msi_geforce_rtx_2080_super_8gb_gddr6_03_ad_l.jpg için Google Görsel Sonuçları
burada ki kartın
ayni olmayacağı belli oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı