Ekran kartları fiyatları düşer mi?

Video atmak sorun olur mu bilemiyorum ama:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu gidişle düşecek gibi görünmüyor. Şahsen ben RTX 3070 almak istiyorum. Amazon usa da arada bir $600-$800 aralığında stok geliyor takip ediyorum fakat Türkiye'ye gönderim olmuyor. Türkiye'de bazı sitelerde var 20bin lira civarı bu günlerde. Pasaport ve vize çıkarıp Amerika'ya gidiş dönüş uçak bileti alıp ekran kartını alıp geri dönmek daha ucuza geliyor.

Bu gidişle düşecek gibi görünmüyor. Şahsen ben RTX 3070 almak istiyorum. Amazon usa da arada bir $600-$800 aralığında stok geliyor takip ediyorum fakat Türkiye'ye gönderim olmuyor. Türkiye'de bazı sitelerde var 20bin lira civarı bu günlerde. Pasaport ve vize çıkarıp Amerika'ya gidiş dönüş uçak bileti alıp ekran kartını alıp geri dönmek daha ucuza geliyor.

3070'ler 13-15 bin TL arasına bulunabiliyor donanım haber forumu üzerinden yakın zamanda 5 adet aldım 14 bin TL'den tabi yurt dışı ürünler olduğu için garantileri mevcut değil. Fakat Türkiye Garantili de satanlar oluyor 15 bin TL civarlarında görmüştüm.

Geri
Yukarı