Ekran kartlarındaki fahiş fiyat artışı

Bütçe
2000-2500

Mevlut Erol

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar şu aralar sistem topluyorum daha doğrusu toplamaya çalışıyorum üni öğrencisiyim pandemi çıkınca bende burs ile bana yetecek bir PC toplamak istedim fakat 2020'nin eylül aralık aylarında GTX 1660s 1999 TL iken şimdi 2.800 TL'ye kadar çıktı. Bu fiyat yukselir mi inermi sizce beklemem mi gerek yoksa daha yükselmeden almaya calissam mi?

Not: Bu PC %80 oyun için olacak F/P bir ekran kartı önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar şu aralar sistem topluyorum daha doğrusu toplamaya çalışıyorum üni öğrencisiyim pandemi çıkınca bende burs ile bana yetecek bir PC toplamak istedim fakat 2020'nin eylül aralık aylarında GTX 1660s 1999 TL iken şimdi 2.800 TL'ye kadar çıktı. Bu fiyat yukselir mi inermi sizce beklemem mi gerek yoksa daha yükselmeden almaya calissam mi?

Not: Bu PC %80 oyun için olacak F/P bir ekran kartı önerir misiniz?
Hocam stok yok.O yüzden o fiyatlarda.

1660s 2800 liraya mı çıktı :D hocam o fiyata 1650S var, biraz şansınızı zorlarsanız bu piyasada 1050 Ti bile bulunuyor o fiyata. Eğer bulduysanız bir saniye durmadan alın 2800e 1660s. Asla bulamazsınız çünkü bir daha, zaten bulduğunuza da inanmıyorum maalesef... Asıl konuya gelirsek, bilgili kişiler nisan başları - Mart sonuna doğru stokların düzeleceğini söylüyorlar. Dünya genelinde stok sıkıntısı varmış şu an. Beklemek fiyatları biraz düşürecek olsa da ne mining piyasasının nereye gideceği belli ne de Türkiye'de doların sabit kalacağının garantisi var. Kesin konuşmak malesef mümkün değil. Baktınız dolar artıyor, hemen alın gitsin. Artmadığı sürece 3-4 nisana kadar beklemekte fayda var.

Yeni konular

Geri
Yukarı