Ekran kartsız VirtualBox veya Nox 6.0 nasıl çalışır?

ogingsan

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 4 GB RAM, Intel Core 2 Quad 9400 2.66GHz ekran kartsız sistem Windows 8.1 64 Bit başlıktaki programlar için nasıl olur performans nasıl olur?

Anakartın dahili onboard çipi varsa çalıştırabilirsin, yoksa sisteme görüntü gelmez.

Ekran kartı olmadan sistemi normal olarak çalıştıramazsınız. İşlemcinin onboard ekran kartı vardır.

Anakartın dahili onboard çipi varsa çalıştırabilirsin, yoksa sisteme görüntü gelmez.

Hayır zaten görüntüyü Anakart'tan alıyorum sanal makine kursam performans nasıl olur diyorum VirtualBox veya Nox Player 6.0 versiyonu.

Hayır zaten görüntüyü Anakart'tan alıyorum sanal makine kursam performans nasıl olur diyorum VirtualBox veya Nox Player 6.0 versiyonu.
Ekran kartını geçtim İşlemci yetersiz, Android windows'a göre virtual box'da daha fazla kastığı için beklediğin gibi performans alamayabilirsin.

Ne için kullanacağınıza bağlı olarak değişir. Örneğin VirtualBox'a Windows XP kurup, Nox'ta da basit Android uygulamalarını mı çalıştıracaksınız?

Ekran kartını geçtim işlemci yetersiz, Android Windows'a göre Virtual Box'da daha fazla kastığı için beklediğin gibi performans alamayabilirsin.

Kasmalar yaşanabilir fakat fazla olmayacaktır.

Core 2 Duo E7300'de Nox 6.0 sürümünde kafa topu 2 oynuyor ve WhatsApp kullanıyordum :D hiçte fena değildi ama ekran kartlıydı ekran kartı bozuk benim o zamana kadar idare edecek bir çözüm arıyorum.

Core 2 Duo E7300'de Nox 6.0 sürümünde kafa topu 2 oynuyor ve WhatsApp kullanıyordum :D hiçte fena değildi ama ekran kartlıydı ekran kartı bozuk benim o zamana kadar idare edecek bir çözüm arıyorum.
Q6600 ile VRBox da Android 4.2.2 ve remix os bile kasıyordu bende, E7300 ile Nox 6 çalıştırmak ve kafa topu oynamak.. wow.

Geri
Yukarı