Ekran kaydı alırken görüntü donuyor ama PC donmuyor

• Konuyu başlatan Vio
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 4B

Vio

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Selamlar, bugün YouTube'ye bir video atacaktım bunun için ekran kaydına ihtiyaç vardı önce OBS indirdim ve 20 dakikalık bir kayıt aldım videoyu izlerken video Valorant da donmuştu ben işlemlerimi yapmıştım ama ekran donuktu neden oldu anlayamadım kayıt esnasında PC de hiçbir donma yoktu sesim kayıtta var, kayıt ya masaüstünü gösteriyor ya Valorant'ı ama donuk bir şekilde arkada klavye sesi benim sesim ve oyun içi ayarlarda olan ses efektleri vardı. Daha sonra Bandicam ile denedim ama sonuç aynı. Çözümü nedir? PC:
i5 2410M.
AMD Radeon HD 7400M
4x2 8 GB RAM
320 GB 5400 RPM Samsung HDD.

Sesiniz geliyor demişsiniz ama arka plan uygulamaları ister istemez guc tasarrufu için durduruluyor olabilir mi belki ses kaydetme önem arz etmiyordur ama ekran kaydı olayı bozuyordur ? Benimkisi sadece tahmin kullandığınız programa yuksek oncelik verin ve yuksek performans modunda kullanın bilgisayari.

Bilgisayarınız videoyu işlemek için yetersiz. Aynı sorunu eski bilgisayarımda yaşıyordum ekran kartını değiştirince düzeltmiştim ama senin bilgisayarın anladığım kadarı ile laptop bence vazgeç bu sevdadan :(

Ya herkeste istemişti şansa bak :(
ama izlediğim bazı videolarda adam 32 bit 2 gb ram ile rahatlıkla çekiyordu videosunu

Sesiniz geliyor demişsiniz ama arka plan uygulamaları ister istemez guc tasarrufu için durduruluyor olabilir mi belki ses kaydetme önem arz etmiyordur ama ekran kaydı olayı bozuyordur? Benimkisi sadece tahmin kullandığınız programa yuksek oncelik verin ve yuksek performans modunda kullanın bilgisayari.

Öyleydi zaten brom PC yetersiz sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı