Çözüldü Ekran mavi kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

lordcrashed

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Dün bilgisayarıma temiz kurulum yaptım. Ama ters giden bir şeyler var. Ekran mavi filtre yemiş gibi. Normal renginde çalışmıyor. Önceden de vardı fakat kilidi açtıktan sonra düzeliyordu. Bu sefer düzelmedi. Bunun bir çözümü var mıdır? Yani böyle kalması hiç hoşuma gitmiyor. Not: AMD Adrenalin üzerinden güncelleştirmeler yapıldı.

Minidump dosyanızı paylaşabilirsiniz. Rehber aşağıda.

Minidump dosyanızı paylaşabilirsiniz. Rehber aşağıda.
Hocam benim bilgisayarda rehberde bahsettiği gibi bir dosya yok. Bilmediğimden soruyorum yanlışsam düzeltin ama ben mavi ekran hatası almadım ki. Sadece nasıl desem görüntü mavileşiyor yani anlatamıyorum belki tam olarak ama dediğim şekilde oluyor. Fotoğraf çekerken mavi filtre koymuşsunuz gibi.

Bu arada monitör kablosunun hem monitöre bağlı olan ucu hem de bilgisayara takılı olan ucu sağlam bir şekilde takılı olduğundan emin olun.

Ne kilidini açıyordunuz?
Bilgisayar kilidi ya. He bu arada dostlar arkadaşın dediği ayarları bilgisayar içinden buldum mavi filtreyi kıstım sorun düzeldi. Teşekkür ederim yardımlarınız için. <3

Yeni konular

Geri
Yukarı