Ekrana gelmeyen görüntü sorunu

srht94

Hectopat
Bilgisayarda yükleme yaparken bi anda ekran gitti ve bir daha ekrana görüntü gelmez oldu. Bütün fanlar çalışıyor ekrana görüntü gelmiyor.

Anakartta VGA girişi olmadıgından dolayı test edemedim RAM'ları çıkarıp denedim işlemciyi değiştirdim. Power supply test ettim hepsi calısıyor sağlam.

Başka önerisi olan var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarda yükleme yaparken bi anda ekran gitti ve bir daha ekrana görüntü gelmez oldu. Bütün fanlar çalışıyor ekrana görüntü gelmiyor.

Anakartta VGA girişi olmadıgından dolayı test edemedim RAM'ları çıkarıp denedim işlemciyi değiştirdim. Power supply test ettim hepsi calısıyor sağlam.

Ekran kartı pert olabilir.

En basiti başka bir ekran kartı ile deneyin. Görüntü veriyorsa sorun ekran kartındadır.

Ekran kartını denemeden önce sağlam başka monitör deneyin. Monitörde de olabilir sorun. Kablodan olma ihtimali de olabilir ama her zaman olan bir sorun değil bu. Ekran kartı ikinci deneyeceğiniz seçenek olsun bence.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı