Ekrana görüntü gelmiyor

qettow

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi günler. 4 adet kasaya sahibim. Eski model kasalar, daha önce 3 tanesi çalışıyordu bende 4. bilgisayarı tamir etmeye karar verdim. PC'yi kurdum fakat görüntü vermedi gereken her şeyi yaptım RAM'leri çıkardım denedim bu konu ile ilgili yazılan tüm makaleleri okudum her şeyi yaptım BIOS pilini falan denedim. Jumper olayını denedim, PSU'lar denedim ama hiçbir şekilde görüntü alamadım. Diğer çalışan bilgisayarlari taktım bu sefer de onlar görüntü vermedi, şu an hiçbir bilgisayarım görüntü vermiyor kablo değiştirdim TV'de denedim fakat hiç etkili olmadı 4 bilgisayardan da görüntü alamıyorum . Teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Harici ekran kartı mevcut ise anakart üzerinden görüntü almayı deneyebilirsiniz eğer o şekilde de görüntü vermiyor ise sistem üzerinde soket ve bileşenlerin tam oturduğuna ve doğru takıldığına emin olun son olarak sistemi uzay montaj ile denemenizi öneririm.

Harici ekran kartı mevcut ise anakart üzerinden görüntü almayı deneyebilirsiniz eğer o şekilde de görüntü vermiyor ise sistem üzerinde soket ve bileşenlerin tam oturduğuna ve doğru takıldığına emin olun son olarak sistemi uzay montaj ile denemenizi öneririm.

Her şey yerli yerine oturmuş ne olduysa 4. bilgisayari taktıktan sonra oldu hiçbiri görüntü vermez oldu. Son olarak aklıma uzay montaj geliyordu deneyeceğim. Bir de statik elektrik mevzusu ile alakalı olabilir mi?

• Ekran kartının görüntü portlarından görüntü alamıyorsanız anakart görüntü portlarını kullanın.
  • Başka VGA HDMI Display Port kablolaları kullanmayı deneyin.
  • Statik elektrik boşlatma işlemi yapın.
  • Bütün PSU kablolarının yerine doğru şekilde oturtuğuna emin olun.

• Ekran kartının görüntü portlarından görüntü alamıyorsanız anakart görüntü portlarını kullanın.
  • Başka VGA HDMI Display Port kablolaları kullanmayı deneyin.
  • Statik elektrik boşlatma işlemi yapın.
  • Bütün PSU kablolarının yerine doğru şekilde oturtuğuna emin olun.

Dediklerimi dene kral akraban arkadaşın birilerinden görüntü kablosu al öyle dene. Anakart çıkışlarını dene bütün söylediklerimi dene sonuçları paylaş.

Dediklerimi dene kral akraban arkadaşın birilerinden görüntü kablosu al öyle dene. Anakart çıkışlarını dene bütün söylediklerimi dene sonuçları paylaş.

Kablo getirdim bir yerden denedim 4 bilgisayari da sonra PSU denedim sonra RAM'ler denedim 4 bilgisayara da TV falan denedim olmadı fakat statik elektrik mevzusu kaldı onu deneyeceğim. Bilgisayarlarin hiçbirinde ekran kartı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı