Ekrana görüntü gelmiyor

Relovia

Kilopat
Yer
Ankara/MAMAK
Daha fazla  
Merhaba, hiçbir türlü ekrana görüntü gelmedi. BIOS pilini çıkardım öyle çalıştırdım olmadı taktım RAM'leri teker teker çıkarıp denedim öyle de olmadı aklıma başka çözüm gelmiyor, bir tavsiyeniz var mı? İşlemci APU desteklemediği için ekran kartını test edemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, hiçbir türlü ekrana görüntü gelmedi. BIOS pilini çıkardım öyle çalıştırdım olmadı taktım RAM'leri teker teker çıkarıp denedim öyle de olmadı aklıma başka çözüm gelmiyor, bir tavsiyeniz var mı? İşlemci APU desteklemediği için ekran kartını test edemiyorum.
Önceden açılıyormuydu? Benim windows güncelleme yaparken elektrikler gitmişti bir ara gpu portları yanmıştı sonra tamire gönderdim.

Herhangi bir elektrik kesintisi driver silme vs yaptınızmı? En iyisi başka bir ekran kartı ile denemeniz olucak böylece sorun kabloda mı gpu da mı anlarsınız. Mönitör girişinin problem yaratması mümkünmü ?
Sanmıyorum, şimdi tamire bıraktım bakacağım bakalım umarım ekran kartında bir sorun yoktur.

Önceden açılıyormuydu? Benim windows güncelleme yaparken elektrikler gitmişti bir ara gpu portları yanmıştı sonra tamire gönderdim.
Son durum anakart arızası dendi...

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı