Ekranda beyaz yazıların yanında sağa doğru gri gölge

polat125

Zeptopat
Çözümünü bulamadım ekranda beyaz yazıların yanında falan dümdüz sağa doğru grimsi gölge çıkıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Görsel paylaşır mısınız? Görseli işletim sistemi içerisinden alıp paylaşın.

Son düzenleme:
@polat125 Bir de işletim sistemi üzerinden ekran görüntüsü atar mısınız? Eğer o zaman göremezsek sorun sizin monitörde muhtemelen.

@polat125 Sorun bir sende var ise monitöründe sorun vardır. Onun için değişim gerekli. Sorunun monitörde olduğuna emin olalım diye bilgisayar içerisinden görsel atmanı istedim. Fakat eminsek monitörden olduğuna onun değişim veya tamir yolu görünmüş.

Eski monitörümde birebir aynı olay vardı, bunun muhtemel nedeni kullandığın kablonun eskimiş olması(Kablo çok iyi olsa da monitörüm eski olduğu için çok az bir sağa doğru gölge oluyordu.), VGA kablo mu kullanıyorsun? Bende VGA kablo vardı ve kabloyu oynattığımda bu sağa doğru olan kaymanın miktarı değişiyordu. Aynı zamanda koyu piksellerde dalgalanma görüyordum yani nasıl desem eski televizyonlarda olan şu soldan sağa doğru kayan efekt gibi, VGA kablosunu oynatınca bununda miktarı değişiyordu.

Yukarıda attığın ekran görüntüsüne göre yazıyorum sende olan olaya göre değil çünkü sendekini görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı