Ekranda çizgiler çıkıyor

Mc_Neyzen

Centipat
Selamun aleykum.
Bilgisayarı açınca ekranda bu şekilde çizgiler çıkıyor. Önceden sorun yoktu birkaç haftadır sabahları açtığımda bu şekilde. 10 15 dk sonra düzeliyor. Sorun ne olabilir acaba. PC'nin bulunduğu ortam soğuk, soğuktan mı oluyor acaba ısınınca düzeliyor?

0ADA225F-DA8B-442B-808A-1C75D669EC67.jpeg

Tamamdır teşekkür ederrim
Hocam sorunu halen daha yaşıyorum çözemedim siz çözebildiniz mi acaba ?
Selamun aleykum.
Bilgisayarı açınca ekranda bu şekilde çizgiler çıkıyor. Önceden sorun yoktu birkaç haftadır sabahları açtığımda bu şekilde. 10 15 dk sonra düzeliyor. Sorun ne olabilir acaba. PC'nin bulunduğu ortam soğuk, soğuktan mı oluyor acaba ısınınca düzeliyor?

Eki Görüntüle 779520
hocam şuan tamamen çözümsüz kadım benim arıza gittikçe derinleşiyor biginiz olsun

Son düzenleme:
Selamünaleyküm.

Eki Görüntüle 779520

Sorun çözebildin mi çözdüysen sıkıntısı neymiş bilgi vermen mümkün mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar muhtelemen sorun monitörden ben de farklı kablolarla denedim keza o çizgi ısınınca düzeliyor ama ısınmak gerçekten ısınıyor elinizi ekranda gezdirin çizginin olduğu yerin diğer yerlerden çok daha fazla ısındığını anlarsınız. Monitör içinde ters gider bişeyler var belli ki ya şişmiş bir kondansatör bir devre sorunu var yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı