Ekranda çizgiler çıkıyor

Patrixcs

Kilopat
Makaleler
5
Yer
Marsilya
Ekranda bu şekilde şeyler çıkıyor. Sorun neden olabilir? 10 dakika sonra gidiyor bu çizgiler fakat daha önce daha az çıkıyordu şimdi yarısı siyah oluyor ekranın.
Monitör: ViewSonic VX2458 Curved.
Ekran kartı: ASUS Dual RTX 2070 Super.

6E538A73-9179-4F08-8B5C-099D5B38E8DA.jpeg

Display Port kablosunu HDMI ile değiştirdim yine devam ediyor.

Ekranda bu şekilde şeyler çıkıyor. Sorun neden olabilir? 10 dakika sonra gidiyor bu çizgiler fakat daha önce daha az çıkıyordu şimdi yarısı siyah oluyor ekranın.

Eki Görüntüle 1084744

Başka bir ekranda dener misin?

Eki Görüntüle 1084744

Sorun monitördedir diye düşünüyorum bilgisayarı başka bir monitöre bağlamayı dener misiniz? (TV'de olur)

Bilgisayarı farklı bir monitöre yada tv'ye bağlayın. Eğer ekranı değiştirdiğinizde sorun yine devam ederse ekran kartında yada kabloda arıza vardır. Ama sorun düzelirse monitörde arıza vardır.

Bilgisayarı başka bir 144 Hz monitör taktım sıkıntısız açıldı.

Display Port kablosunu falan değiştirdim. Bu monitörde kullandığım kabloyu taktım kabloda problem veya bilgisayarda sıkıntı yok.

PS5 alıp monitörde denedim bu sefer monitörde sıkıntısız çalıştı. HDMI ile denedim zaten HDMI ile bilgisayar bağladım zamanda bu çizgiler çıkıyor.

Hocam sorunu nasıl çözdünüz kasayı tv ye bağladım monitörü farklı bilgisayara bağladım sorun yoktu aynı hdmi ile yaptım hepsini ama ikisini bir bağlayınca sorun oluşuyor böyle
Hocam sorunu nasıl çözdünüz kasayı tv ye bağladım monitörü farklı bilgisayara bağladım sorun yoktu aynı hdmi ile yaptım hepsini ama ikisini bir bağlayınca sorun oluşuyor böyle

Son düzenleme:
Hocam sorunu nasıl çözdünüz kasayı TV'ye bağladım monitörü farklı bilgisayara bağladım sorun yoktu aynı HDMI ile yaptım hepsini ama ikisini bir bağlayınca sorun oluşuyor böyle
Hocam sorunu nasıl çözdünüz kasayı TV'ye bağladım monitörü farklı bilgisayara bağladım sorun yoktu aynı HDMI ile yaptım hepsini ama ikisini bir bağlayınca sorun oluşuyor böyle

Bende de olmuştu bir süre sonra (yaklaşık 1 hafta ) kendi kendine geçmişti

Geri
Yukarı