Ekranda görüntü bozulması

ertobaba

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar fotoğraflarda da görüldüğü gibi ekranda bozulmalar oluyor. Daha herhangi bir uyum yakalayamadım aralarında rastgele yerlerde oluyorlar. Kablomda ve ekran kartımda bir sıkıntı yok çünkü bilgisayarı televizyona bağlayınca böyle bir sorun yaşamıyorum. Yardımcı olabilecek biri var mı?

Dosya Ekleri

• 931310BD-A3D5-4D62-BE92-DBBCF3D17589.jpeg
    931310BD-A3D5-4D62-BE92-DBBCF3D17589.jpeg
    150,1 KB · Görüntüleme: 914
  • image.jpg
    image.jpg
    113,7 KB · Görüntüleme: 732
  • image.jpg
    image.jpg
    242,3 KB · Görüntüleme: 691
Arkadaşlar fotoğraflarda da görüldüğü gibi ekranda bozulmalar oluyor. Daha herhangi bir uyum yakalayamadım aralarında rastgele yerlerde oluyorlar. Kablomda ve ekran kartımda bir sıkıntı yok çünkü bilgisayarı televizyona bağlayınca böyle bir sorun yaşamıyorum. Yardımcı olabilecek biri var mı?

TV de olmuyorsa monitörde sorun var başka seçenek yok çünkü.
Monitörü başka bir cihazda deneme şansınız var mı?

Anakartınızda On-board çıkışınızdan da deneyin, oradan da oluyorsa monitör kaynaklı diye düşünüyorum. TV'ye bağladığınız kablo ile monitöre bağladığınız kablo aynı mı?

TV de olmuyorsa monitörde sorun var başka seçenek yok çünkü.
Monitörü başka bir cihazda deneme şansınız var mı?

Bozulma hala devam ediyor.
Anakartınızda On-board çıkışınızdan da deneyin, oradan da oluyorsa monitör kaynaklı diye düşünüyorum. TV'ye bağladığınız kablo ile monitöre bağladığınız kablo aynı mı?

Evet aynı kablo. Farklı cihazda da denedim ve büyük ihtimal ekran kaynaklı bir sorun. Çözebilme gibi bir şansımız olsa keşke.
Hocam genelde kablodanda oluyor.
İki farklı kabloda da oluyor hocam.

Geri
Yukarı