Çözüldü Ekranda görüntü var ama 9400 GT aygıt yöneticisinde gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mustafa M****

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba elimde bir anakart vardı çalışırsa kullanmak için denedim açıldı, sonra kullanmamaya karar verdim kasayı tekrar kurup çalıştırdığımda görünsü kalitesiz geldi (onboard çıkışı gibi), aygıt yöneticisine girdim görüntü bağdaştırıcılarında Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısı vardı. Ekran kartını söktüm taktım soketi temizledim ama düzelmedi bilgisayarı çalıştırdığımda ekran kartının ismi falan yazıyor ama kullanamıyorum. Acaba yanmış olabilir mi?

-Ekran kartı -> NVIDIA GeForce 9400 GT 1GB.
-Anakart -> P5KPL-AM-SE
-İşlemci -Pentium(R) Dual-Core CPU E5200 @ 2.50GHz 2.50 GHz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Böyle bir şey oldu, görüntü düzeldi ama hala aygıt yöneticisinde bilinmeyen aygıt diyor.

Hocam siz en iyisi bilgisayarı güvenli moda alıp DDU ile kaldırın. Sonrada düzgün bir şekilde siteden driverı indirin. Görüntü zaten güncellendiği zaman düzelir ama görünen o ki driver hiçbir şekilde yüklenmemiş.
Merhaba elimde bir anakart vardı çalışırsa kullanmak için denedim açıldı, sonra kullanmamaya karar verdim kasayı tekrar kurup çalıştırdığımda görünsü kalitesiz geldi (onboard çıkışı gibi), aygıt yöneticisine girdim görüntü bağdaştırıcılarında Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısı vardı. Ekran kartını söktüm taktım soketi temizledim ama düzelmedi bilgisayarı çalıştırdığımda ekran kartının ismi falan yazıyor ama kullanamıyorum. Acaba yanmış olabilir mi?

-Anakart -> P5KPL-AM-SE

Sürücülerini yükleyin.

-Anakart -> P5KPL-AM-SE

NVIDIA sürücülerinin bulunduğu siteye girip ekran kartı sürücünüzü güncelleyin hocam.

Sürücülerini yükleyin.
NVIDIA sitesine girip ekran kartının driverini kurmanızı öneririm.
Sürücüleri yükleyin. Yansaydı görüntü vermezdi bile.

Bilgisayardaki tüm sürücüleri silen bir program kurdum Driver Booster ile yükledim şimdi bazen görüntü kalitesi değişiyor ve aygıt yöneticisinde bilinmeyen aygıt yazıyor

Ve driveri indiremedim uygun driveri buldum ama inmedi.

Bilgisayardaki tüm sürücüleri silen bir program kurdum Driver Booster ile yükledim şimdi bazen görüntü kalitesi değişiyor ve aygıt yöneticisinde bilinmeyen aygıt yazıyor.

Hocam keşke Driver Booster kullanmasaydınız sürücüler kurulurken bir sorun oluşabiliyor. Driver indiyse yeniden başlatın bilgisayarı.

Bilgisayardaki tüm sürücüleri silen bir program kurdum Driver Booster ile yükledim şimdi bazen görüntü kalitesi değişiyor ve aygıt yöneticisinde bilinmeyen aygıt yazıyor

Driver booster kısmında şaka yaptığınızı söyleyin lütfen.

Böyle bir şey oldu, görüntü düzeldi ama hala aygıt yöneticisinde Display? yazıyor

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (73).png
    Ekran Görüntüsü (73).png
    238,5 KB · Görüntüleme: 15

Yeni konular

Geri
Yukarı