Ekranda kırmızı çizgiler çıkıyor

xage

Hectopat
Yer
uganda
Daha fazla  
Meslek
peçete kaçakçısı
Merhabalar, yakın zamanda yeni bir sistem topladım ancak yeni monitöre bütçe ayıramadığım için dönüştürücü ile kullanıyorum. Bazen CS:GO falan atayım diyorum ve oyuna ilk girdiğimde bazen ekranda yatay kırmızı çizgiler oluşuyor, oyunu kapatıyorum tekrar giriyorum sorun olmuyor. Neden olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, yakın zamanda yeni bir sistem topladım ancak yeni monitöre bütçe ayıramadığım için dönüştürücü ile kullanıyorum. Bazen CS:GO falan atayım diyorum ve oyuna ilk girdiğimde bazen ekranda yatay kırmızı çizgiler oluşuyor, oyunu kapatıyorum tekrar giriyorum sorun olmuyor. Neden olabilir?
Aynı sorun bende de oluyor benim çizgim mavi sadece CS GO'da oluyor diğer oyunlarda olmuyor garip bir sorun ama çok da dert değil oyunuma etkisi olmuyor gelip gidiyor arada çizgi.

Driver hatasi veya ekran karti problemi olabilir. Sisteminiz nedir?

Şu şekilde: Elraenn parva sisteminin Ryzen 3 3100 ve RX570'li hali, harici olarak SSD'sini yükselttim.
Aynı sorun bende de oluyor benim çizgim mavi sadece CS:GO'da oluyor diğer oyunlarda olmuyor garip bir sorun ama çok da dert değil oyunuma etkisi olmuyor gelip gidiyor arada çizgi.

Bilmiyorum bazen bir oyuna giriyirom oluyor falan güncelleme yapıyorum eğer olmaya devam ederse satıcı firma ile konuşacağım.

Şu şekilde: Elraenn parva sisteminin Ryzen 3 3100 ve RX570'li hali, harici olarak SSD'sini yükselttim.
Kullandiginiz driverlari DDU ile kaldirip bilgisayari yeniden baslatin ve driver kurmadan oyuna girmeyi deneyin. Eger cizgiler cikmazsa kullandiginiz driver surumu hatalidir, daha eski bir driver surumu kurmayi deneyin.

Şöyle ki dün ve bugün güncelleme gelmişti onları yapmamıştım şu an onları yapıyorum normalde AMD'nin uygulamasını açınca bile çıkmıştı ama artık olmuyor sanırım driver ile ilgiliymiş.
Arkadaşlar ağustos'tan kalma driver'ı kullanıyormuşum eski sürümü kurmuşlar güncelledim şimdilik bir sorun yok gibi.
Hala düzelmedi arkadaşlar driver en güncel driver.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı