Çözüldü Ekranda olusan karıncalanma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

invisible_skin

Centipat
Herkese merhaba. Epic Launcher ve Binance'ye girince boyle oluyor. NVIDIA ayarlarindan mi? Yoksa driverlardan mi anlamadim. Ama NVIDIA Control panelden dahılı ekran karti seciliyken boyle olmuyordu. Sizde de boyle problem olan oldu mu?

IMG_20211018_174137.jpg

Çözüm
DDU ile ekran kartı sürücülerini kaldırıp tekrar temiz kurulum yapın. Direkt rahmetli oldu demek için; ekran kartını sökün başka bilgisayarda deneyin.
Herkese merhaba. Epic Launcher ve Binance'ye girince boyle oluyor. NVIDIA ayarlarindan mi? Yoksa driverlardan mi anlamadim. Ama NVIDIA Control panelden dahılı ekran karti seciliyken boyle olmuyordu. Sizde de boyle problem olan oldu mu?

Eki Görüntüle 1192278
Sanırım ekran kartınız hakkın rahmetine kavuşmuş. Bende de benzer bi sorun olmuştu 2 yıl önce ekran kartını değiştirince düzelmişti.

Eki Görüntüle 1192278

İşlemcide olan ekran kartın VRAM gidik.

İşlemcide olan ekran kartın VRAM gidik.

Ama neden yalnizca Epic Launcher ve Binance'de oluyor? Baska 10 tane program açtım hiçbirinde bu sorun olmuyor.

Sanırım ekran kartınız hakkın rahmetine kavuşmuş. Bende de benzer bir sorun olmuştu 2 yıl önce ekran kartını değiştirince düzelmişti.

Ama yalnızca Epic ve Binance de oluyor bu problem.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı