Ekranda pikseller oluşuyor

Hasanem

Decapat
Merhabalar, laptopu 2 hafta önce aldım. Oyun oynarken alt + Tab yaptığım zaman ekranda renkli pikseller oluşuyor, video hareket ettiği zaman onla beraber hareket ediyor. Herhangi bir darbe almadı cihaz. Sorun neden kaynaklanıyor olabilir?

Screenshot_20211014_222919_com.huawei.himovie.overseas.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı vram sorunu eğer ki sürekli bunu yapmıyorsa.Sıcak soğuk değişiminde de yapıyor bazen ama çoğunluk vram,video kaydet servise vermeden istediklerinde elinde kanıt olur.

Kendi başınıza yapabilecekleriniz.
1- Pil'i garanti bozulmadan sökebiliyorsanız sökün ve sadece şarj kablosu ile çalıştırın
2- Driver'i tamamen silip tekrar yükleyin.
3- Windows dosyalarını doğrulayın

Olmaz ise direk garanti

Sorunu video kayıtına alıp ASUS Türkiye ile desteğe geçerek sizinle gerekli iletişim eşliğinde kargo bilgisi paylaşırlar ücretsiz gönderebilirsin. Satıcı bir şey yapmaz garantiye gönder der.

Sorunu video kayıtına alıp ASUS Türkiye ile desteğe geçerek sizinle gerekli iletişim eşliğinde kargo bilgisi paylaşırlar ücretsiz gönderebilirsin. Satıcı bir şey yapmaz garantiye gönder der.
Elimde video kaydı var buraya atamadım. Yetkili servis internette kötü yorum dolu arada iyiler var sizce göndermeli miyim?
G513 serisi LoL de kronik sorunlu ve çözümü yok.
Hiçbir şey denemenizde gerek yok çünkü çözümü yok.
Anladım sadece lol için mi geçerli bu?

Yeni konular

Geri
Yukarı