Ekranda yukarıdan aşağı çizgiler iniyor

Peki kardeşim anladım. Şimdi bu sorun normal mi, yani kullanıcı kaynaklı değil. Yani bir de ben bilgisayarı Vatan'da toplattım. Şimdi ekran kartını sökmeye tırsıyorum başına bir iş gelir diye. Kasayı alıp götürsem sıkıntı çıkar mı?

Sorun kullanıcı kaynaklı değil. Ekran kartını sökmek çok basit bir işlem. İlk olarak 6 PIN PCI Express güç kablolarını sökün. Sonra kasaya sabitleyen vidaları sökün. Son olarak anakartın PCI Express portundaki çentiği indirin ve kartı yerinden sökün. PC'nin elektriğini kesmiş olmalısınız.

Sorun kullanıcı kaynaklı değil. Ekran kartını sökmek çok basit bir işlem. İlk olarak 6 PIN PCI Express güç kablolarını sökün. Sonra kasaya sabitleyen vidaları sökün. Son olarak anakartın PCI Express portundaki çentiği indirin ve kartı yerinden sökün. PC'nin elektriğini kesmiş olmalısınız.
Burak'ın dediklerini aynen yap. Ayrıca sorunun kullanıcı kaynaklı değil Sapphire böyle bir sorun olduğunu teyit etti ve Sapphire kartlarda birebir değişim var yol yakınken garantiye yolla.

bişi sorcam bende gtx980 var aynı sorun bende de var asusun monitorunu aldım vatandan gene aynı sorun hele csgoyu açınca daha fazla fark ediliyo yükardan aşa çoğunlukla koyu olmak üzere renkarenk şeyler ini yo isterseniz resimde atarım bide Çok Önemli nasıl başlık kurucam <3

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı